تاريخ: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۸ فروردين ساعت ۲۳:۳۶ بازدید: 524      نظرات: 0      کد مطلب: 10837

فیلم "همسایه های رودخانه" اثر فیلمساز مهابادی به جشنواره کینُلوب KINOLUB لهستان راه یافت


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فیلم مستند همسایه های رودخانه ساخته‌ی کیوان فهیمی به جشنواره کینُلوب KINOLUBلهستان راه یافت.

این فیلم مستند دربارۀ زندگی، کار و تحصیل کودکان روستای گرژال سردشت است.
 امسال 51 فیلم در بخش رقابتی جشنواره حاضر خواهند بود. جشنواره فیلم کینولوب از 1 تا 19 ژوئن ( 11 تا 29 خرداد) سال جاری برگزار خواهد شد. مستند همسایه های رودخانه به کارگردانی کیوان فهیمی در این دوره از جشنواره حضور خواهد داشت و با فیلمهایی از سوئد، روسیه، فرانسه، ترکیه، دانمارک، هند، ایتالیا و ... رقابت خواهد کرد.
 
جشنواره فیلم کینُلوب لهستان سال 2015 در لهستان پایه گذاری شد. تمرکز این جشنواره بر روی فیلم هایی با موضوع های مرتبط با کودکان و نوجوانان و همچنین فیلمهایی برای مخاطبان 4 تا 18 سال از سراسر جهان است، در انتخاب فیلمها علاوه بر غنای کیفیت هنری، انتقال پیام مورد توجه قرار می گیرد.
فیلمهای برگزیده طی 20 روز در شهرها و روستاهای مختلف به نمایش در می آیند و بیش از 11 هزار نفر به تماشای فیلم ها می نشینند. بخش مسابقه و اصلی این جشنواره بین 40 تا 60 فیلم برگزار می شود و دو گروه داوران حرفه ای و کودک فیلمهای برگزیده را انتخاب می کنند. در کنار بخش رقابتی و نمایش فیلمهای برگزیده توجه به امر آموزش فیلمسازی از سوی برگزارکنندکان مورد توجه قرار می گیرد و از همین رو مسترکلاس ها و ورکشاپ های متعددی برگزار می شود.
 عواملی که در تولید این فیلم حضور داشته اند عبارتند از:

تصویربردار: عبدالقادرطاهازاده، صدابردار: فردین ملاسلیمی، صداگذار: انسیه ملکی، اصلاح رنگ و نور: محسن خیرآبادی، تدوین: کیوان فهیمی، پژوهش: عبدالقادر طاها زاده، کیوان فهیمی، علیرضا قاسمی، دستیار تصویر: رامین اسلام خواه، طراح پوستر: سمیرا مرزبان، تهیه کنندگان: هژار نورانی، سمیرا مرزبان، مجری طرح: آرتین فیلم آفتاب، شارو فیلم


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد