تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۸ فروردين ساعت ۱۳:۴ بازدید: 700      نظرات: 0      کد مطلب: 10820

توقیف 2 هزار قطعه مرغ زنده فاقد مجوز در بوکان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از توقیف بیش از 2 هزار قطعه مرغ زنده فاقد مجوز در طول چند روز گذشته خبر داد.

سرهنگ مجید محبعلی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: یک دستگاه کامیون بنز باری به علت حمل مرغ زنده فاقد مجوز دامپزشکی توسط تیم های عملیاتی پلیس در محور های مواصلاتی این شهرستان توقیف شد.

وی افزود: از این کامیون باری تعداد 1 هزار و 800  قطعه مرغ زنده فاقد مجوز دامپزشکی کشف و ضبط شد و با هماهنگی مرجع قضایی جهت بررسیهای بیشتر به دامپزشکی بوکان منتقل گردیده تا اقدامات لازم از سوی کارشناسان آن اداره در این خصوص صورت گیرد .

محبعلی در ادامه از توقیف دو دستگاه وانت نیسان باری به علت حمل مرغ زنده فاقد مجوز دامپزشکی در چند روز گذشته خبر داد و گفت: تیم های عملیاتی پلیس در محور های مواصلاتی شهرستان بوکان از دوستگاه وانت نیسان باری تعداد ۳۵۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز دامپزشکی را کشف و ضبط نمودند.

وی تصریح کرد: محموله توقیف شده با هماهنگی مرجع قضایی جهت بررسیهای بیشتر به شبکه دامپزشکی بوکان منتقل گردیده تا اقدامات لازم از سوی کارشناسان آن اداره در این خصوص صورت گیرد .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد