تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۵:۵۳ بازدید: 786      نظرات: 0      کد مطلب: 10802

پروانه فعالیت دو سمن در حوزه گردشگری و حمایت از حقوق حیوانات در مهاباد صادر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، پروانه فعالیت دو سازمان مردم نهاد در حوزه گردشگری و حمایت از حقوق حیوانات در مهاباد صادر شد.

ایوب حاجی زاده مسئول امور اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد فرمانداری مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرمانداری مهاباد پروانه فعالیت دو سازمان مردم نهاد انجمن گردشگری مهاباد و انجمن حیوانات ژی به روسای این انجمن‎ها تقدیم شد.

وی افزود: انجمن گردشگری مهاباد در حوزه گردشگری توسط هلاله سید امینی و انجمن حیوانات ژین توسط روژین  پروری و مدیرعاملی مسعود نمشیری در حوزه دفاع و حمایت از حقوق حیوانات بصورت رسمی  و فعالیت خود را آغاز نمودند.

حاجی زاده تصریح کرد: در مدت 3 سال پروانه فعالیت بیش از 30 انجمن و سازمان مردم نهاد  در زمینه ها مختلف زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و خیریه از سوی فرمانداری مهاباد صادر شده و در حال حاضر بیش از 45 سازمان مردم نهاد در مهاباد در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت می باشند.

مسئول امور اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد فرمانداری مهاباد در پایان اظهار کرد: فعالیت سازمانهای مردم نهاد در مهاباد در مقایسه با سایر شهرهای استان بسیار بیشتر است و مدت زمان صدور مجوز در این شهرستان حداکثر 3 ماه به طول می انجامد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد