تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند ساعت ۱۶:۴۴ بازدید: 1128      نظرات: 0      کد مطلب: 10794

توزیع 10 تن گوشت قرمز در ایام نوروز در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد از توزیع 10 تن گوشت قرمز در ایام نوروز خبر داد.

صادق قادری در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 56 هزار و 282 کیلوگرم گوشت قرمز منجمد و 2 هزار کیلوگرم گوشت قرمز گرم در سطح این شهرستان توزیع شده است.

وی افزود: نزدیک به 11 هزار کیلو گرم گوشت مرغ بصورت منجمد و گرم و بیش از 165 تن برنج در سالجاری در قالب کالای تنظیم بازار از طریق فرشگاههای سطح شهرستان در بین شهروندان توزیع شده است.

قادری در ادامه از توزیع 10 تن گوشت قرمز بصورت منجمد و گرم و همچنین 57 تن برنج در چند روز آینده در این شهرستان خبر داد و گفت زمان و مکانهای توزیع متعاقبا اعلام خواهد شد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد با اشاره به شرایط حاکم بر بازار از افزایش 26 درصدی کشف تخلفات نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از ابتدای سالجاری کشف تخلفات گرانفروشی در مقایسه با سال گذشته 82 درصد افزایش یافته و ارزش ریالی تخلفات صنفی نیز نسبت به مدت مشابه 260 درصد افزایش یافته است.

قادری در پایان با اشاره به تشدید بازرسیها از اماکن اقامتی و واحدهای صنفی در ایام نوروز اظهار کرد: از ابتدای سالجاری 12 طرح نظارتی برای تعادل بخشی به قیمتها اجرا شده و در مجموع 600 تن کالای تنظیم بازار در شهرستان توزیع شده است.

*گزارش عملکردی خدمات سفر شهرستان مهاباد*

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد اظهار کرد: امسال 15 مدرسه با 152 کلاس بعد از تعطیلی مدارس آماده خدمات‌رسانی و اسکان مهمانان نوروزی خواهد بود.

وی افزود: خانه معلم این شهرستان با 126 تخت و 2 رستوران جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی دایر خواهد بود و به 52 نفر از پرسنل این اداره جهت ارتقای کیفیت و نحوه راهنمایی مسافرین و گردشگران آموزشهای لازم داده شده است.

در ادامه غلامرضا عبده رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری نیز با اشاره به رشد 65 درصدی اقامت کنندگان و افزایش 45 درصدی بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری در نوروز گذشته از آمادگی کامل ستاد خدمات سفر شهرستان مهاباد برای نوروز امسال خبر داد.

وی افزود: در نوروز امسال نمایشگاهها و برنامه های سنتی، فرهنگی و هنری متنوعی برگزار می شود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد