تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۸:۴۱ بازدید: 638      نظرات: 0      کد مطلب: 10784

جشنواره ملی"کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی کرمانشاه است


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، شهردار کرمانشاه گفت: برگزاری جشنواره ملی " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر کرمانشاه و ظرفیت های توسعه آن از منظر گردشگری است.
سعید طلوعی در بازدید از دبیرخانه جشنواره " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران " در  جمع روسای کمیته های هشت‌گانه این جشنواره با اشاره به برنامه ریزی مناسب در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری افزود: رخدادهای فرهنگی خوبی در شهر کرمانشاه در حال انجام است که قطعا ماحصل آن ایجاد شور و نشاط و شادی در میان همشهریان خواهد شد که با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم در سالجاری، فعالیت در این حوزه بسیار مهم است.
وی افزود: برگزاری جشنواره ملی " کرمانشاه، پایتخت نوروز ایران" فرصت مناسبی برای معرفی هر چه بیشتر کرمانشاه و ظرفیت های توسعه آن از منظر گردشگری است که از همه دستگاه های شهرداری می خواهم در این راستا با قدرت و همدلی با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همکاری داشته باشند.
شهردار کرمانشاه تعامل صورت پذیرفته با مجموعه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و استانداری را از اتفاقات ارزشمند این رویداد فرهنگی عنوان کرد.
طلوعی در ادامه گفت: با توجه به بررسی هایی که داشتم مشاهده کردم مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به کار خود علاقه و اعتقاد دارند و دغدغه مند شهر کرمانشاه در حوزه های اجتماعی هستند که این بسیار رضایتبخش است.
وی گفت: علاقه و تلاش در حال انجام در حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه، نشان از همدلی و نوید اتفاقات خوب برای شهر است.
منبع: ایسناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد