تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۷:۲۰ بازدید: 912      نظرات: 0      کد مطلب: 10780

واکنش اداره مسکن و شهرسازی و هیئت رئیسه تعاونی شماره 19 مهاباد به گلایه برخی از اعضای این تعاونی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به دنبال انتشار گلایه برخی شهروندان در خصوص عدم تحویل واحدهای مسکن مهر شماره 19 ، اداره مسکن شهرسازی مهاباد و رییس هیئت مدیره به این خبر واکنش نشان دادند.

متن جوابیه اداره مسکن و شهرسازی مهاباد بدین شرح است:

با سلام و عرض ادب خدمت تمام عزيزان و سروران و همراهان تحليل خبري وزين هاژه؛

در پي انتشار گلايه شهروند عزيز و گرامي ،در خصوص تعاوني مسكن مهر شماره ١٩ به استحضار عموم ميرساند مستندا به بند د تبصر ٦ قانون بودجه سال ٩٦ و بند ٢-٢ همان قانون برنامه ريزي براي تامين سهم متقاضي از وظايف اداره محترم تعاون و كار و رفاه اجتماعي ميباشد.لذا عزيزان معترض به نحوه فعاليت هاي مالي تعاوني، ميتوانند ابتدا به بازرس تعاوني مراجعه نموده يا نهايتا در ادارهمحترم تعاون،كار و رفاه اجتماعي درخواست خود را ارائه نمايند، تا بر حسب مورد به اتاق تعاون يا هيات هاي ذيصلاح بررسي ارجاع و برابر قانون اقدام گردد.

روابط عمومي اداره راه و شهرسازي شهرستان مهاباد

متن جوابیه هیئت رییسه تعاونی مسکن مهر شماره 19 بدین شرح است:

کانال خبری  محترم و وزین هاژه

باسلام و درود...

احتراما در راستای طرح  گلایه یکی از اعضاء محترم تعاونی ۱۹،  مواردی به شرح زیر را به  استحضار و اطلاع  میرسانیم،

گرچه این تعاونی به همه اعضاء محترم حق آن را میدهد که گلایه ها و انتقادات خودرا مطرح نموده، تا به نتیجه مطلوب و مدنظر برسند!

۱ـ پروژه مسکن مهر ۱۹ همکنون در پیشرقت فیزیکی بالای ۹۶ درصد بسر مییرد.و جهت اتمام کارها و تحویل واحدها نیاز به مساعدت و همکاری همه اعضاء تعاونی است.

۲ ـ  درسال ۹۴ بر آورد اولیه  قیمت کارشناسی این تعاونی که نزدیک به۳۷ میلیون تومان بود،انجام شد. و اخیرا هیئت مدیره شرکت بعد از ۳ سال برای اولین بار، آنهم بدلیل تورم و گرانیهای چندماهه اخیر و همچنین جهت پیشرفت  هرچه بهتر امورات و نهایتا اتمام ۴ درصد از کارهای باقیمانده پروژه و تحویل واحدها، تصمیم برآن گرفت تا علی الحساب مبلغ ۳ میلیون تومان دیگر را از همه اعضاء تعاونی اخذ نماید، تا وازیری اعضاء به ۴۰ میلیون برسد.

۳ ـ به جرات میتوان گفت که قیمت تمام شده واحدهای این  تعاونی( ۴۰میلیون) از همه تعاونیهای شهرستان مهاباد کمتر و منطقی تر میباشد! واین در حالیست تمام مراحل کارها از کیفیت خوب و عالی برخوردار میباشند!

۴ ـ اخیرا پروژه تعاونی ۱۹ برآورد قیمت نهایی و کارشناسی شده، و اقدام به حسابرسی پروژه نیز خواهد شد...

 امید است همه اعضاء تعاونی طبق این برآورد کارشناسی اقدام به تسویه حساب  با شرکت تعاونی کنند، تا انشاا..در آینده نزدیک شاهد افتناح پروژه باشیم!

با تقدیم احترام:

هیئت مدیره مسکن مهر محلی شماره ۱۹
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد