تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۳:۱۹ بازدید: 1208      نظرات: 10      کد مطلب: 2068

بیش از یکصد خودروی فاقد پلاک در مهاباد توقیف شد


 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز یک شنبه 25 مهرماه سرهنگ فتاح بابانژاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به پیگیری شهروندان محترم و حس مسئولیت پذیری از سوی پلیس، طرح توقیف خودروهای بدون پلاک و شیشه دودی از روز یک شنبه شروع و در کمتر از یک روز بیش از یکصد دستگاه خودرو توقیف و راهی پارکینگ شدند.

بابانژاد افزود: پلیس به طور جدی در این زمینه برخورد خواهد کرد و طرح توقیف مقطعی نبوده و در شهرستان توریستی مهاباد به هیچ عنوان اجازه تردد چنین خودروهایی داده نخواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد گفت: مردم در صورت مشاهده چنین خودروهایی با مرکز 110 تماس حاصل فرمایند، همـچنین شهروندان محترم می توانند انتقادات، پیشنهادات و تقدیر و تشکر خود را نیز از راه ارتباطی 197 اعلام نمایند.

وی در خصوص تردد خودروهای صفر کیلومتر نیز که اول خودرو تحویل مشتری داده می شود و سپس نسبت به شماره گذاری آن اقدام می گردد، گفت: نظر قاطع ما بر این است که اصلا تردد خودروی بدون پلاک در سطح شهرستان صورت نگیرد و خودروهایی که صفر کیلومتر هستند از طریق پلیس راهور ساماندهی خواهند شد.

شایان ذکر است که طی روزهای اخیر هاژه، تصاویر خودروهای بدون پلاک را که در سطح شهر آزادانه در حال تردد بودند، منتشر و خواستار پیگیری جدی مسئولان ذی ربط شده بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

کرد ۱۳۹۵/۷/۲۶
جا داره از اینجا هم از مامورین نیروی انتظامی هم از هاژه در اطلاع رسانی به موقع نهایت تشکر و قدردانی خودم را اعلام کنم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آرش ۱۳۹۵/۷/۲۶
به نظر شما کار واجبتر از این طرح وجود نداره هاژه جان به فکر کار پیدا کردن برای جوانان باش خودروی بدون پلاک نون وآب نیمیشه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۷/۲۵
و درود بر خبرگزاری هاژه
مایه افتخارید
کرد ۱۳۹۵/۷/۲۶
ماشاءالله یاید گفت به این طرز تفکر .مغز متفکر اگه جونت در خطر باشه چجوری دنبال کار میگردی .در ضمن مگه خانواده و بچه نداری که از طرف ماشین بدون پلاک تهدید بشه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهروند ۱۳۹۵/۷/۲۵
اقدام به جا و قابل تقدیری است ان شاالله که مقطعی نخواهد بود و این معضل برای همیشه از دیار شعر و هنر رخت برخواهد بست
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

خسرو سلطانی ۱۳۹۵/۷/۲۵
سپاس از زحمات هاژه و پلیس
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان ۱۳۹۵/۷/۲۵
تشکر از زحمات شبانه روزی سبز پوشان نیروی انتظامی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان ۱۳۹۵/۷/۲۵
از راهنمایی ورانندگی تشکروقدردانی میشودولی این طرح فقط شامل خودروهای صفرکیلومتروسواری نباشه بلکه همه خودروهای بدون پلاک درسطح شهر،
ممنون اززحمات همه دست اندرکاران
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان ۱۳۹۵/۷/۲۵
از راهنمایی ورانندگی تشکروقدردانی میشودولی این طرح فقط شامل خودروهای صفرکیلومتروسواری نباشه بلکه
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

عمر ۱۳۹۵/۷/۲۵
دستتان درد نکند . براستی این نوع ماشینها معضل ومایه ننگ هستند. وعلت اصلی این رفتار را درکمبود وحتی نبود نیروی راهنمایی ورانندگی در سطح شهر میدانم.
2
1
پاسخ به این اظهارنظر

سلمان ۱۳۹۵/۷/۲۵
بی نهایت تشکر سپاس از نیروی انتظامی دستشاد درنکند نبای اجازه بهیچ ماشین ندهند جا دارد دوماه پارکینگ بمانند تا راننده عبرت بگیرند دررود بر شرفتان فرمانده بزرگ

نظر خود را براي ما ارسال كنيد