تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۲:۲۰ بازدید: 701      نظرات: 0      کد مطلب: 10776

تدارک ویژه صداوسیمای مهاباد برای ایام نوروز


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد از تهیه و تولید برنامه های ویژه برای ایام نوروز 98 خبر داد.

بهرام قوی بنیه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سیمای مهاباد امسال با برنامه هایی ویژه به استقبال نوروز میرود و با تدارک بیش از دو هزاردقیقه برنامه تلاش می کند آداب، رسوم و تاریخ مردم منطقه را بر روی آنتن بیاورد.

وی افزود: بدنبال استقبال بی نظیر مردم مهاباد و شهرهای همجوار از ابتکار صداوسیمای مهاباد برای اجرای زنده در سالن های شهر درشب عید امسال برنامه بهارانه بصورت 4 الی 5/4 ساعت برنامه زنده در یکی از تالارهای سطح شهر با حضور مهمان ویژه برگزار می‌شود.

قوی بنیه تصریح کرد: محتوای برنامه های نوروزی  این مرکز بر پایه موضوعاتی مثل صله ارحام، دید و بازدید و دورهمی های خانوادگی و رسم و رسومات قدیم خواهد بود و سریال خوش نشین ها با دوبله کردی در این ایام پخش خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد اضافه کرد: جهت آگاهی مهمانان نوروزی از اماکن گردشگری، اسکان نوروزی  و اعلام وضعیتها، توجه ویژه‌ای به برنامه‌های رادیویی می‎شود و برنامه هایی چون نوروزانه، کازیوه ی نوروز، ایران را بگردیم، زیده‌که‌م و کانیاوی ادب به استقبال بهار می رود.

قوی بنیه در ادامه با اشاره به اتمام فیلمبرداری سریال نشانی اظهار کرد: تلاشهای زیادی صورت گرفت تا این سریال برای عید نوروز آماده شود اما بدلیل اصرار کارگردان و مجموعه برای دقت بیشتر و افزایش کیفیت تدوین این سریال در فصل بهار پخش خواهد شد.

وی تصریح کرد: سریال نشامی یکی از آثار شاخص وماندگار صداوسیمای مرکز مهاباد خواهد بود چراکه کیفیت فنی و تجهیزات با وسواس و دقت خاصی انتخاب شده است و برنامه ریزی لازم برای پخش در شبکه شما هم صورت گرفته است.

قوی بنیه در پایان اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز گزارشات خبری معرفی جاذبه های گردشگری و  سوغات منطقه، بازشناساندن آداب و رسوم این خطه  و تهیه گزارشهایی از طرح های نوروزی پلیس راه و هلال احمر از مهمترین برنامه های خبرگزاری صداسیمای مهاباد در ایام نوروز خواهد بود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد