تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۲۲:۲۰ بازدید: 795      نظرات: 1      کد مطلب: 10776

تدارک ویژه صداوسیمای مهاباد برای ایام نوروز


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد از تهیه و تولید برنامه های ویژه برای ایام نوروز 98 خبر داد.

بهرام قوی بنیه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سیمای مهاباد امسال با برنامه هایی ویژه به استقبال نوروز میرود و با تدارک بیش از دو هزاردقیقه برنامه تلاش می کند آداب، رسوم و تاریخ مردم منطقه را بر روی آنتن بیاورد.

وی افزود: بدنبال استقبال بی نظیر مردم مهاباد و شهرهای همجوار از ابتکار صداوسیمای مهاباد برای اجرای زنده در سالن های شهر درشب عید امسال برنامه بهارانه بصورت 4 الی 5/4 ساعت برنامه زنده در یکی از تالارهای سطح شهر با حضور مهمان ویژه برگزار می‌شود.

قوی بنیه تصریح کرد: محتوای برنامه های نوروزی  این مرکز بر پایه موضوعاتی مثل صله ارحام، دید و بازدید و دورهمی های خانوادگی و رسم و رسومات قدیم خواهد بود و سریال خوش نشین ها با دوبله کردی در این ایام پخش خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد اضافه کرد: جهت آگاهی مهمانان نوروزی از اماکن گردشگری، اسکان نوروزی  و اعلام وضعیتها، توجه ویژه‌ای به برنامه‌های رادیویی می‎شود و برنامه هایی چون نوروزانه، کازیوه ی نوروز، ایران را بگردیم، زیده‌که‌م و کانیاوی ادب به استقبال بهار می رود.

قوی بنیه در ادامه با اشاره به اتمام فیلمبرداری سریال نشانی اظهار کرد: تلاشهای زیادی صورت گرفت تا این سریال برای عید نوروز آماده شود اما بدلیل اصرار کارگردان و مجموعه برای دقت بیشتر و افزایش کیفیت تدوین این سریال در فصل بهار پخش خواهد شد.

وی تصریح کرد: سریال نشامی یکی از آثار شاخص وماندگار صداوسیمای مرکز مهاباد خواهد بود چراکه کیفیت فنی و تجهیزات با وسواس و دقت خاصی انتخاب شده است و برنامه ریزی لازم برای پخش در شبکه شما هم صورت گرفته است.

قوی بنیه در پایان اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروز گزارشات خبری معرفی جاذبه های گردشگری و  سوغات منطقه، بازشناساندن آداب و رسوم این خطه  و تهیه گزارشهایی از طرح های نوروزی پلیس راه و هلال احمر از مهمترین برنامه های خبرگزاری صداسیمای مهاباد در ایام نوروز خواهد بود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۲/۲۲
خسته نباشید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد