تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۲۱:۲۱ بازدید: 514      نظرات: 1      کد مطلب: 10751

"بی گناه" اثر داستان نویس دارکولییست بوکانی، زیر چاپ رفت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، داستان بلند "بی گناه" اثر داستان نویس دارکولییست بوکانی زیر چاپ رفت.
 
ادریس ابن عباسی صاحب امتیاز و مدیر انتشارات میراث هنر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این کتاب تازه ترین اثر گلاویژ احمدی نویسنده بوکانی است که در کمتر از 10 روز دیگر از سوی انتشارات میراث هنر چاپ و منتشر می شود.
 
وی افزود: این کتاب سرگذشت  تلخ دختربچه ای را به تصویر می کشد که قربانی اشتباه های پدر و مادرش شده و  به زندگی و مرگی دردناک محکوم می گردد.
 
ابن عباسی تصریح کرد: رونمایی این کتاب که قرار بود دو هفته دیگر در شهر بوکان برگزار شود بدلیل با توجه به عدم همکاری شورای اسلامی شهر بوکان و اداره ی ارشاد آن شهرستان جهت در اختیار دادن مکان به سال ۱۳۹۸ موکول شد.
 
گلاویژ احمدی، داستان نویس دارکولییست، در سال 1365 خورشیدی در شهرستان بوکان بدنیا آمده و به سبب اشتباه پزشکی و تزریق نامناسب آمپول، دچار بیماری فلج شده است. وی بدون کمک هیچ ارگانی مشغول نویسندگی و کار هنری میباشد.
گلاویژ احمدی با وجود معلولیت و محدودیت هایش اما آرزوهای بزرگی را دنبال کرده است. در سال 1393 با محمدرضا نظری دارکولی، نویسنده و منتقد ادبی ایرانی آشنا شده و با ورود به کلاس های آموزش داستان نویسی او پا به دنیای نویسندگی گذاشت. او در طول یک سال توانست نوشتن داستان و رمان را زیر نظر استادش فرا گیرد و از افکار، خیالات و دلمشغولی های خود داستان و رمان پدید آورد. گلاویژ احمدی پس از انتشار مانیفست جنبش ادبی دارکولییسم، به جمع پیروان این جنبش پیوست و در حال حاضر نیز بدون همکاری هیچ ارگان و اداره‌ای تمامی هزینه‌های چاپ کتاب خود را برعهده گرفته است.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی خدایار ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
بسیار جای افتخار هستند به امید موفقیت همیشگی ایشون

نظر خود را براي ما ارسال كنيد