تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۲۲:۹ بازدید: 1079      نظرات: 1      کد مطلب: 10749
آخرین راه برای تعیین تکلیف نهایی

درخواست هیئت امنای تاناکورای مهاباد از کسبه برای خرید پارکینگ مورد مناقشه از شهرداری


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، عضو هیئت امنای تاناکورای مهاباد از تعیین ضرب الاجل برای تعیین تکلیف وضعیت پارکینگ مورد مناقشه مغازه داران با شهرداری مهاباد به عنوان آخرین راه حل خبر داد.

علی زرد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: طی جلسه ای که بین 150 نفر از مغازه داران و اعضای شورای شهر و شهرداری مهاباد در فرمانداری این شهر برگزار گردید ضرب الاجل چند روزه (تا روز شنبه 18 اسفندماه) برای تعیین تکلیف نهایی این پارکینگ تعیین شده است.

وی افزود: اعضای هیئت امنا و تمامی اعضای شورای تاناکورای مهاباد از کسبه و بازاریان این مجتمع می‌خواهند جهت تعیین تکلیف نهایی این پارکینگ که مورد اعتراض همه آنها است هرچه سریعتر برای خرید این زمین بصورت سهم اقدام نمایند.

زرد تصریح کرد: تاکنون 200 امضا برای اعلام آمادگی خرید این زمین جمع آوری شده ولی برای خرید آن نیازمند اقدام سریع مغازه داران قبل از پایان موعد تعیین شده هستیم.

عضو هیئت امنای تاناکورای مهاباد در ادامه اضافه کرد: کسبه همواره خواستار توقف عملیات احداث مجتمع و توسعه تاناکورا هستند و در صورت تعیین تکلیف این پارکینگ، توسعه تاناکورا و ایجاد مجتمع جدید از دستور کار خارج می‎شود.

وی با تأکید بر این نکته که تنها 2 روز برای پایان ضرب الاجل باقی مانده اظهار کرد: خرید این ملک توسط مغازه داران و کسبه بصورت سهم تنها راه حل برای رفع این مشکل خواهد بود، لذا اگر مغازه داران در این مجتمع خواهان توقف عملیات ایجاد مجتمع جدید در جوار تاناکورا هستند باید هرچه سریعتر برای خرید آن اعلام آمادگی کنند تا مقدمات توقف عملیات و قیمت گذاری آن توسط کارشناسانی از دو طرف شهرداری و کسبه جهت تعیین تکلیف نهایی آن صورت گیرد.

زرد در پایان اظهار کرد: کسبه باید قبل از اتمام ضرب الاجل آمادگی خود را به اعضای هیئت امنای مجتمع اعلام نمایند تا جواب قطعی تا روز شنبه به شهرداری و مسئولان داده شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۲/۱۵
به نظر من این پارکینگ حق مردم چه فروشی این شوراها شهردار هر سال به بهانه ای قسمتی از تانا کورا را میفروشند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد