تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۵ اسفند ساعت ۱۲:۵۸ بازدید: 514      نظرات: 0      کد مطلب: 10743

افتتاح نوزدهمین کتابخانه خیری طرح بخوانیم و ببخشیم در روستای کهنه‎ده شوگای مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نوزدهمین کتابخانه خیری طرح بخوانیم و ببخشیم باعنوان"هاوری" بادستان کوچک و مهربان آنیتا بال نور نه ساله تقدیم دانش آموزان مدرسه ی "ارسطو" روستای "کهنه ده شوگای" مهاباد گردید.
 افسانه بازیار  مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مهاباد گفت: نوزدهمين كتابخانه خيري طرح بخوانيم و ببخشيم با دستان كوچك اما مهربان آنيتاي ٩ ساله به دانش آموزان دبستان ارسطو روستاي كهنه ده شوگاي اهدا شد.
وی افزود:  این نونهال كارت‌های هديه خود را جهت خرید کتاب و قفسه برای اجرای این طرح اهدا كرده است.
بازیار تصریح کرد:  آنیتا یکی از خوش ذوق ترین و بااستعدادترین اعضاء کانون می باشد که کارتهای هدیه ایی که در مسابقات نقاشی، داستان نویسی و ورزشی و فرهنگی تحت عناوین برتر دریافت کرده را جهت خرید کتاب وقفسه به دانش آموزان این روستا اهدا کرده است.
وی اضافه کرد: این نونهال خوش ذوق علاوه براینکه کتاب خودش با "عنوان رنگی ترین اردوی دنیا" را برای دانش آموزان این مدرسه خواند به هر یک از آنها عروسک کلاغ بامزه ( یکی از کاراکترهای داستانش می باشد) را که بادستان خودش ساخته بود به دانش آموزان هدیه کرد.
 
به گزارش هاژه، طرح بخوانیم و ببخشیم باعنوان"هاوری"با همکاری کانون فکری کودکان و نوجوانان شماره 1 وهمت و تلاش خیرین بزرگوار و آموزش و پرورش شهرستان اجرا می شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد