تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ اسفند ساعت ۲۲:۷ بازدید: 852      نظرات: 0      کد مطلب: 10737

برگزاری کارگاه آموزشی سواد رسانه ای در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی و ارتقای سواد رسانه‎ای به همت امور بانوان فرمانداری مهاباد در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار گردید.
هاجر پورآذر مسئول امور بانوان فرمانداری مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این کارگاه آموزشی در راستای تحکیم بنیان خانواده، کاهش آمار طلاق، آسیب شناسی اجتماعی مشاوره قبل از ازدواج و ارتقا مهارت زندگی زوج‎های جوان و بانوان شهرستان صورت گرفته است.
منصور حاجی از دبیران آموزش و پرورش و مدرس دانشگاه در رشته جامعه شناسی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: یکی از اصول مهم برای تحکیم بنیان خانواده کسب مهارتهای زندگی است.
وی افزود: عصر حاضر به کسب مهارت و آگاهی مشهور است و بانوان نیز به عنوان عضو بی‎بدلیل خانواده و جامعه پیش هر چیز باید مهارتهای زندگی را در دستور کار خود قرار دهند.
حاجی تصریح کرد: یکی دیگر از ویژگیهای عصر حاضر گسترش رسانه های و تزریق اطلاعات است و درحال حاضر صدها کانال تلویزیونی، رسانه ها و شبکه های اجتماعی این امر را انجام می‎دهند، لذا قدرت تشخیص اطلاعات و آگاهی نسبت به لایه های پنهان اطلاعات به یک امر ضروری برای بانوان تبدیل شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد