تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۶:۴۸ بازدید: 980      نظرات: 2      کد مطلب: 10731

یک خیّر در بوکان حمایت 40 یتیم را برعهده دارد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان گفت: یک فرد خیّر و حامی طلایی ایتام در این شهرستان حمایت از 40 یتیم را برعهده دارد.
قادر درویشی روز یکشنبه ایرنا اظهار داشت: این خیّر که «امجد صالح زاده» نام دارد سال گذشته در اقدامی خداپسندانه حمایت از 20 یتیم تحت حمایت این نهاد را برعهده گرفت که این تعداد را در سال جاری به 40 نفر افزایش داد.
وی ادامه داد: این حامی طلایی ایتام از زمان شروع به فعالیت طرح اکرام ایتام با کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان به طور مداوم همکاری داشته است.
درویشی گفت: حامی طلایی ایتام به حامیانی گفته می شود که بالای 10 سال خدمت در امر ایتام داشته باشند، میزان آورده آنان زیاد و سرپرستی بیشترین ایتام را بر عهده داشته باشند.
درویشی با بیان اینکه این حامی طلایی از سال گذشته تاکنون مبلغ 200 میلیون ریال به کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کمک اهدا کرده است، بیان کرد: این خیر برای طرح اکرام ایتام 120 میلیون ریال در طول سال تعهد کرده است تا در اختیار ایتام قرار دهد.
وی اضافه کرد: 590 یتیم و فرزند نیازمند محسنین هم اکنون تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان هستند که توسط 773 حامی حمایت می‌شوند.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوکان گفت: این حامیان از ابتدای امسال تاکنون هفت میلیارد و 520 میلیون ریال به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت خود کمک اهدا کرده اند.
وی بیان کرد: تعدادی از ایتام که اخیرا تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفته اند، فاقد حامی هستند که از سایر خیران و نیکوکاران درخواست می‌شود که به صف حامیان ایتام بپیوندند و حمایت از ایتام فاقد حامی را عهده دار شوند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

باباییان ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

آزیتا باباییان ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
سلام و عرض ادب خدمت شما و این اقای درویشی که باعث افتخار یه ملت کورد و ایران هستن. منم دخترم نیاز به عمل داره . هر دو لگنش سیاه شده متاسفانه به دلیل هزینه عمل نتونستم ببرمش عمل. گفتن عمل نشه باید پاشو ببرن
ازشما خواهشمندیم در این موضوع مارا کمک کنید اقای درویشی. ازیتا باباییان از مهاباد ۰۹۱۴۹۷۵۶۳۸۵

نظر خود را براي ما ارسال كنيد