تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۴ مهر ساعت ۱۴:۴ بازدید: 2151      نظرات: 0      کد مطلب: 2062

اقدامی عجیب در شهرستان سردشت/ فرماندار و شهردار هر دو استعفا کردند!


روز شنبه 24 مهرماه شهردار میرآباد در گفتگوی اختصاصی با هاژه اظهار کرد: با توجه به اینکه مشکلات و اختلاف نظرهایی با شورای شهر میرآباد وجود داشته و بە منظور جلوگیری از گسترش اختلافات و تشویش اذهان عمومی استعفای خود را تقدیم نموده ام.
فریدون یزدانفر افزود: طی دوره ای که شهردار میرآباد سردشت بودم دو بار استعفای خود را تقدیم نموده ام که بار اول مورد قبول واقع نشد و این بار استعفایم مورد تایید قرار گرفت.
یزدانفر در ادامه گفت: همیشه سعی کرده ام صادقانه و با تمام وجود برای توسعه شهر اقدام کنم و خوشبختانه تا کنون با نیت پاک و خلوص نیت این کار انجام داده ام و وجدان راحتی دارم.
به گزارش هاژە، با قبول استعفای فریدون یزدانفر از جانب شورای اسلامی شهر و فرمانداری شهرستان سردشت، با حکم مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی آقای "کریم شمسی" بعنوان سرپرست شهرداری میرآباد انتخاب گردید .
همچنین خبرها حاکی از آن است که در اقدامی نامعلوم فرماندار سردشت(عزیز حسنی نالوسی) نیز استعفاء نمودە و امروز 24 مهرماه با حضور آقاي رادفر معاون سياسي امنيتي اجتماعي استانداري آذزبايجان غربي، امام جمعه، اعضاي شوراي تامين و شوراي اداري شهرستان، جلسه توديع و تكريم فرماندار سردشت برگزار شد. در اين جلسه از تلاشهاي آقاي حسني فرماندار سابق تقدير بعمل آمد و بە جای وی "میراشکان مهدوی" بخشدار بخش وزینه به عنوان سرپرست فرمانداری سردشت معرفی شده است.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد