تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند ساعت ۱۶:۵۵ بازدید: 650      نظرات: 0      کد مطلب: 10697

کسب رتبه دوم دربخش عکس جشنواره ملی آیت مطبوعات و رسانه توسط عکاس مهابادی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کسب رتبه دوم بخش عکس جشنواره ملی آیت مطبوعات و رسانه به رحیم بایزیدی عکاس مهابادی تعلق گرفت.

رحیم بایزیدی در گفت گو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: یک هزار و 100 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که 16 اثر در حوزه های مختلف انتخاب شدند.

وی افزود: جشنواره ملی آیت مطبوعات  و رسانه به میزبانی ارومیه برگزار گردید که استان گیلان با 247 اثر بعد از آذربایجان غربی رتبه دوم و استان خوزستان با ارسال 114 اثر رتبه سوم آثار را به خود اختصاص داده بود

بایزیدی تصریح کرد: 60 درصد از آثار ارسالی متعلق به آقایان و 40 درصد بانوان مشارکت داشتند این جشنواره در بهمن ماه امسال با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

به گزارش هاژه، در این جشنواره در بخش سرمقاله و یادداشت از آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه، لعیا نورانی زنوز از پایگاه خبری نای قلم رتبه اول را به دست آورد و شفیع بهرامیان از ارومیه و از دو هفته‌نامه جاده تجارت به رتبه دوم رسید.

در بخش خبر، از ارومیه توحید محمودپور از خبرگزاری ایرنا رتبه نخست را کسب کرد و در همین بخش طاهره زینالی از خبرگزاری رسا دوم شد.

در بخش مقاله نیز از آذربایجان‌غربی و شهر ماکو رضا منصرف از هفته‌نامه آوای ماکو برگزیده شد.

در بخش تیتر از استان آذربایجان‌غربی و شهر ارومیه و از پایگاه خبری نای قلم بهرنگ منتخبی و از خبرگزاری جمهوری اسلامی، توحید محمودپور به ترتیب اول و دوم شدند.

در بخش گزارش این جشنواره، از خراسان جنوبی و از خبرگزاری شبستان زینب رمضانی حائز رتبه برتر شد و نیز از ارومیه و خبرگزاری ایرنا، طاهره نویدآرین دوم شد.

در بخش مصاحبه، لوح تقدیر و تندیس جشنواره آیات و رسانه به مهدی احمدی از خبرگزاری فارس استان تهران رسید و از روزنامه چهره، در استان اصفهان نیز سمیه مصور دوم شد.

در بخش عکس خبری از استان سمنان علی آبک از خبرگزاری فارس لوح تقدیر و تندیس این جشنواره را دریافت کرد و از آذربایجان‌غربی و شهر مهاباد، رحیم بایزیدی از خبرگزاری ایرنا به مقام دوم دست یافت.

در بخش ستون ویژه قرآن، از آذربایجان‌غربی و هفته‌نامه عهد، ساقی نصیری و بهزاد یوسفی از روزنامه آبشار به ترتیب اول و دوم شدند.

هدف از برگزاری این جشنواره با توجه با استفاده از آیت قرآنی و رسانه ها و توجه به مسایل دینی و مذهبی و ترویج آموزه های دینی در جامعه از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بوده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد