تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند ساعت ۱۷:۳ بازدید: 689      نظرات: 0      کد مطلب: 10692

افتتاح پنجمین نمایشگاه کتاب در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، پنجمین نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انتشارات داریوش در مهاباد افتتاح شد.

قادر مرادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای گسترش ترویج فرهنگ کتابخوانی برپا شده است.

وی افزود: در ایام مبارک دهه فجر نمایشگاه بزرگ کتاب با تخفیف 50 درصد برپا شد و این نمایشگاه نیز به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز با 1 هزار 500 عنوان کتاب در حوزه های مختلف تاریخی، اجتماعی، ادبی وعلمی به منظور بازدید و فروش برپا شده است.

مرادی تصریح کرد: در صورت بازدید جمعی دانش آموزان و مدیران مدارس از این نمایشگاه تا 55 درصد تخفیف داده میشود.

 رییس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد در ادامه از قرار گرفتن نام شهرستان مهاباد در لیست پنج شهر برتر ایران در زمینه کتابخوانی خبر داد و گفت: امیدواریم روز شنبه در مراسم اختتامیه معرفی شهر کتاب کشور، مهاباد به عنوان پایتخت کتاب و یا جزو 5 شهر اول در این زمینه قرار گیرد.

مرادی در پایان با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور ابراز امیدواری کرد با برپایی نمایشگاههایی از این دست دسترسی به کتاب برای افراد علاقمند مهیا شود و تأثیری مثبت بر سرانه مطالعه افراد در شهرستان داشته باشد.

به گزارش هاژه، نمایشگاه کتاب در مهاباد تا 24 اسفندماه در دو نوبت صبح و بعداظهر در سینما تربیت هلال احمر مهاباد برای بازدید عموم دایر است. 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد