تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند ساعت ۱۶:۳۵ بازدید: 535      نظرات: 0      کد مطلب: 10691
برای ششمین سال پیاپی

میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد برای برگزاری آزمون دکتری تخصصی 1398


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، با توجه به امکانات مطلوب نرم افزاری و سخت افزاری در بین دانشگاههای جنوب استان، دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد روز جمعه مورخ 3 اسفندماه میزبان برگزاری آزمون دکتری تخصصی سال 1398 بود.

معروف خلیلی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: آزمون دکتری تخصصی سال 98 با حضور 610  شرکت کننده در مرکز مهاباد با مرکزیت جنوب استان برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون 467 نفر آقا و 143 نفر خانم در 108 رشته امتحانی در نوبت صبح با همدیگر به رقابت پرداختند.

خلیلی با اشاره به زیرساختهای مطلوب این دانشگاه اظهار کرد: پنج دوره دکتری و کارشناسی ارشد و هفت دوره کنکور سراسری با بیش از 3000 داوطلب در هر دوره در این دانشگاه برگزار شده و رتبه اول کشوری از سوی سازمان سنجش در چند سال متوالی در برگزاری مطلوب آزمون های سراسری را به خود اختصاص داده است.

دکتر جباری رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی نیز ضمن بازدید از روند برگزاری این آزمون ملی از نحوه برگزاری آزمون و عملکرد مطلوب توأم با شکیبایی و سخت کوشی مجموعه عوامل اجرایی ابراز رضایت کامل نمود و از دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد به عنوان یکی از موفق ترین مراکز دانشگاه پیام نور در سطح استان یاد نمودند.

وی پیشتر نیز در شبکه جهانی مهاباد ضمن اشاره به جایگاه برتر و جهانی کشور در تولید علم گفت: دانشگاه پیام نور در یکی دو سال اخیر توانسته است رتبه اول کیفیت آموزشی و رتبه دهم پژوهشی را طبق آمار وزارت علوم و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در بین دانشگاه های سراسر کشور کسب نماید.

جباری در ادامه تصریح کرد: امروز یکی از وظایف خطیر دانشگاه ها سوق دادن علم به سوی فناوری و به عبارتی تولید ثروت از طریق پژو.هش و داده های علمی است و در این راه باید به ارتباط صنعت با دانشگاه نگاه ویژه ای داشت و دانشگاه پیام نور با احداث مراکز رشد و کارآفرینی در این زمینه گام های مؤثری برداشته است.

ایرانی نماینده و ناظر سازمان سنجش در حوزه امتحانی شهرستان مهاباد نیز ضمن ابراز رضایت کامل از نحوه برگزاری آزمون و عملکرد مطلوب عوامل اجرایی گفت: خوشبختانه تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در این حوزه امتحانی در حد استانداردهای سازمان سنجش می باشد.

وی اضافه کرد: مرکز مهاباد به لحاظ امکانات خوب و فضای مطلوب و همچنین تعامل با سعه صدر و انسجام و همدلی پرسنل و نبود حتی یک مورد نارضایتی از سوی داوطلبان به عنوان مرکز برتر معرفی می گردد بطوریکه به جرات می توان گفت برگزاری آزمون در این حوزه بسیار با شکوه و در نوع خود کم نظیر بوده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد