تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند ساعت ۱۸:۸ بازدید: 641      نظرات: 0      کد مطلب: 10683

خودروهای دارای خلافی بیش از یک میلیون تومان توقیف می‎شوند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد از توقیف خودروهای دارای خلافی بیش از 1 میلیون تومان خبر داد.

سرهنگ احمد علی کاظمی در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مهاباد اظهار کرد: با اجرای طرح نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی، دستور توقیف خودروهای دارای بیش از 1 میلیون تومان خلافی بصورت سیستمی و اتوماتیک صادر می‎شود.

وی افزود: به منظور جلوگیری از توقیف خودرو در این ایام رانندگان نسبت به پرداخت خلافی خودرو و تمدید بیمه نامه شخص ثالث و معاینه فنی اقدام نمایند.

کاظمی تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و تردد مسافرین و گردشگران نا آشنا با جاده، خط کشی جاده‎های مواصلاتی، نصب علایم راهنمایی و رفع نقاط حادثه خیز به منظور کاهش تصادفات باید در دستور کار ادارات و سازمانهای مربوطه قرار گیرد.

رییس راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد در پایان با اشاره به تصویب قانون ۶۶ ماده‎ای بیمه شخص ثالث و پرداخت خسارت بدون کروکی توسط شرکت‏های بیمه تا سقف 6 میلیون و 300 هزار تومان اظهار کرد: کارشناسان بیمه در ساعات غیر اداری نیز باید برای بررسی تصادفات حضور داشته باشند چراکه طبق این قانون بررسی این نوع از تصادفات به آنها واگذار شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد