تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۵۰ بازدید: 790      نظرات: 0      کد مطلب: 10674

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز در استان کوردستان


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی استان کوردستان از دستگیری عامل برداشت غیرمجاز 7 میلیارد و 500 میلیون ریال از حساب یک تبعه خارجی طی یک عملیات توسط ماموران پلیس فتا خبر داد. 

 سردار علی آزادی در این باره اظهار کرد: با مراجعه یکی از اتباع کشورهای همسایه به ماموران پلیس فتا و اعلام شکایت مبنی بر برداشت غیر مجازبه صورت اینترنتی از حساب بانکی وی، شناسایی و دستگیری عاملان برداشت غیر مجاز در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت. 

وی افزود: فرد مال باخته در مراجعه به ماموران پلیس فتا اعلام داشت، برای انجام امور پزشکی و درمان به کشور ما سفر کرده که در همین راستا به همراهی یکی از آشنایان برای ادامه مراحل درمان به تهران منتقل شده اند. 

سردار آزادی ادامه داد: فرد مال باخته در طی این مدت متوجه شده است مبلغی از حساب بانکی وی برداشته شده و طی مراجعه حضوری به پلیس فتا مدعی شد که مبلغ ۷ میلیارد و 560 میلیون ریال به صورت اینترنتی و غیرمجاز از حساب ریالی وی برداشت شده است. 

وی با اشاره به حساسیت موضوع ومبلغ بالای برداشت شده از حساب این تبعه خارجی تصریح کرد: در همین راستا با شکایت فرد مال باخته و با بررسی پرینت‌های حساب وی مشخص شد برداشت های انجام شده به صورت ۱۴ تراکنش از طریق درگاه اینترنتی پرداخت یکی از شرکت های مجری تراکنش های مالی بوده است. 

فرمانده انتظامی استان کردستان خاطرنشان کرد: با اقدامات تخصصی پلیس فتا، عامل برداشت کننده غیر مجاز که اهل و ساکن شهرستان سنندج بود، شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی طی یک عملیات دستگیر شد. 

وی در پایان گفت: متهم پس از انتقال به پلیس فتا، ابتدا منکر بزه انتسابی شد ولی در مواجه با مستندات ارائه شده به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد. 

منبع: ایسنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد