تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۱۴ بازدید: 558      نظرات: 0      کد مطلب: 10670

مهارت آموزی هدفمند در شهرک صنعتی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس سازمان فنی و حرفه ای مهاباد از اجرای طرح مهارت آموزی هدفمند با هدف تربیت نیروی کار متخصص در شهرک صنعتی مهاباد خبر داد.
محمد سلیم عباسی در گفتگو با خبرنگار هازه اظهار کرد: نیاز سنجی آموزشهای مهارتی از واحدهای فعال در شهرک صنعتی، گام اول در راستای اراتقاء مهارت گارگران و تکنسین های فنی شهرک صنعتی مهاباد است.
وی افزود: طی نشست مشترکی که با معاونت صنایع کوچک شهرک های صنعتی استان و رئیس شهرک صنعتی مهاباد در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد،بر گسترش ارائه آموزشهای مهارتی در شهرک صنعتی مهاباد با هدف افزایش بهروه ری واحد های تولیدی تاکید شد.
عباسی تصریح کرد: نیاز سنجی به منظور احصاء نیازهای مهارتی کارگران و تکنسین های شاغل در بخش صنعت تا پایان سال جاری در شهرک صنعتی مهاباد به اتمام خواهد رسید و به دنبال آن تعریف و برگزاری دوره های لازم به منظور کارایی و اثربخشی بیشتر کارگران در دستور کار واحد آموزش این مرکز قرار می گیرد.
رییس سازمان فنی و حرفه ای مهاباد در ادامه همکاری مشترک در چهار خوشه؛"فرآوری، تولید و فروش عرقیجات گیاهی"، "تولید سنگ های تزئینی"، "تولید عسل" و "فراورده های باغی" را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد و اضافه کرد در راستای همین اهداف اولین سمینار پیشتازان فروش با حضور اساتید طراز اول کشوری تا پایان سال جاری در مهاباد برگزار خواهد شد.
عباسی در پایان اظهار کرد: ارائه گواهینامه آموزش فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی به قبول شدگان در آزمون پایان دوره و استفاده کارگران از مزایای این گواهینامه ها، به علاوه استفاده از معافیت های قانونی مالیاتی واحدهای صنعتی ناشی از اخذ گواهینامه های مهارتی از مصوبات دیگر این جلسه مهارت آموزی بودارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد