تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۰:۱۵ بازدید: 1597      نظرات: 0      کد مطلب: 10666

بی احتیاطی باعث مرگ سرنشین تریلر شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده پلیس راه استان کوردستان گفت: بی احتیاطی و خروج سرنشین یک دستگاه تریلر در حین حرکت که از مسیر منحرف شده بود، باعث مرگ او شد.
سرهنگ عیسی گوهری اظهار داشت: این تریلر در مسیر سقز - دیواندره بدلیل سرعت از مسیر منحرف شد و با گاردریل برخورد کرد ولی پیش از برخورد راننده و سرنشین (شاگرد)، از خودروی حین حرکت بیرون پریدند.
وی اضافه کرد: راننده در این حادثه مصدوم شد اما سرنشین دیگر حین پریدن از خودرو به دلیل برخورد از ناحیه سر با سنگ جان خود را از دست داد.
سرهنگ گوهری با اشاره به اینکه امکان متوقف کردن خودرو با توجه به شرایط مکانی وجود داشت، افزود: عدم تجربه کافی راننده موجب خروج او و دیگر سرنشین از خودرو و در نهایت مرگ یک نفر شد.
فرمانده پلیس راه کردستان یادآور شد: این خودروی سنگین پس از طی مسیری در نزدیکی روستایی پس از برخورد با موانعی متوقف شده بود.
 در 6 ماهه اول امسال 235 نفر براثر حوادث رانندگی در استان کردستان جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 214 نفر بودند 9 درصد رشد داشته است.
همچنین در 6 ماهه اول امسال چهار هزار و 176 نفر در پی صدمات ناشی از تصادف مصدوم و به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که از این تعداد سه هزار و پنج نفر مرد و یک هزار و 171 نفر زن بودند.
منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد