تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۵:۵۱ بازدید: 600      نظرات: 0      کد مطلب: 10656

بوکان قهرمان مسابقات سه جانبه بوکس شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مسابقات سه جانبه بوکس با قهرمانی بوکسورهای بوکانی به پایان رسید. 
رئیس هیئت بوکس بوکان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار داشت: در این دوره از مسابقات، 60 ورزشکار از شهرهای بوکان، سقز و ملکان حضور داشتند که در سالن تخصصی خانه بوکس بوکان با هم به رقابت پرداختند.
سید حسن حسینی، هدف از برگزاری این رقابت‌ها را آماده سازی ورزشکاران جهت شرکت در مسابقات استانی و کشوری عنوان کرد و افزود: مسابقات سه جانبه بوکس در دو رده سنی نونهالان و خردسالان برگزار و ورزشکاران به مدت يک روز با یکدیگر رقابت کردند.
حسینی، حضور بوکسورهای 7 تا 10 ساله در این رقابت ها را حائز اهمیت دانست و گفت: این اولین بار است که به صورت رسمی مسابقات سه جانبه بوکس در رده خردسالان در منطقه برگزار می‌شود. 
وی کسب 13مدال طلا و7 مدال نقره را حاصل تلاش بوکسورهای بوکانی دانست و تصریح کرد: در مجموع تیمی و در رده سنی خردسالان، تیم بوکان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های سقز و ملکان هم به ترتیب دوم و سوم شدند و در رده سنی نونهالان نیز تیم‌های بوکان، ملکان و سقز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
 در این دوره از مسابقات در رده سنی نونهالان « سروش كريمی» در وزن 50 کیلو گرم، « زانا میان آذر » در وزن 42 کیلو گرم، «آرمان نجف زاده» در وزن 48 کیلو گرم، «فرزین احمدی» در وزن 46 کیلو گرم و «مبین نیک زاد» در وزن 44 کیلو گرم به مقام قهرمانی رسیدند و گردن آویز مدال طلا شدند و در رده سنی خردسالان نیز «متین عباسی» در وزن 22 کیلو گرم، «مسعود عدالت خواه» در وزن 24 کیلو گرم، « کیا رستم پور» در وزن 32 کیلو گرم، «سینا حسن پور» در وزن 38 کیلو گرم، «سیروان قهرمانی» در وزن 40 کیلو گرم، «اردلان دوست کام» در وزن 28 کیلو گرم، «فرهاد شجیعی» در وزن 34 کیلو گرم و «نیما قربانی» در وزن 44 کیلو گرم موفق به کسب مقام اول و دریافت مدال طلا شدند.
به گزارش هاژه، در این مسابقات سرپرستی تیم بوکان را جمال حاج شنويی و مربيگری تیم را محمد حسين نژاد و ايوان محمود نژاد بر عهده داشتند و محمد عدالت خواه، حمزه مجلسی و قاسم عبدالله‌زاده نیز حامی مالی تیم بودند.
گزارش: کیوان یاری/ خبرنگار هاژهارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد