تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ بهمن ساعت ۲۰:۱۹ بازدید: 3438      نظرات: 0      کد مطلب: 10650

رییس بیمارستان مهاباد تغییر کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مراسم تودیع و معارفه رییس بیمارستان امام خمینی( ره) شهرستان مهاباد با حضور مسئولان شهرستان و واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان این شهرستان برگزار شد. در این مراسم از زحمات دکتر میرکی تقدیر و دکتر امید شاهی به عنوان رئیس جدید بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد منصوب شد.

سامرند مرزنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: در طول مدتی که فردی مسئولیت یک مجموعه را تقبل می کند مهمترین نتیجه آن سربلندی و سرافرازی است شاخص های سربلندی شامل وجدان انسان، رضایت مردم ،پرسنل و دستگاه های ناظر می باشد.

وی افزود:  بسیاری از مسئولان و افرادی که در راستای ارتقای سلامت گام برمی‎دارند تاکنون در بین مردم ناشناخته‎ هستند ولی در حیطه کاری خود بسیار موفق می‎باشند. 

 مرزنگ تصریح کرد: دکتر میرکی در سال گذشته مسئولیت بیمارستان را قبول کردند با روحیه بسیار خوبی شروع و انتظارتی را در حد امکانات و با نیروهایی که در اختیار داشتند به ثمر نشاندند. قبول بار مسئولیت برای یک پزشک متخصص با توجه به حضور در درمانگاه و برنامه های آنکالی تا حدودی دشوار می باشد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد ضمن تقدیر از عملکرد دکتر میرکی در زمان تصدی این مقام، برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.
سیاوش میرکی نیز ضمن تشکر از دکتر مرزنگ اظهار داشت: بیمارستان مجموعه ای است بزرگ و مسئولیت اصلی آن حفظ جان بیماران می باشد به همین دلیل حساسیت این مجموعه خیلی بیشتر از سازمانهای خدمت رسان دیگر می باشد ایرادات ،کاستی ها، گلایه ها، کمبودهای این مجموعه و تمامی افرادی که در بیمارستان کار می کنند خیلی محسوس تر از ارگانهای دیگر است.
وی افزود: اگرچه همیشه زیر ذره بین افکار عمومی بوده‎ایم و مورد نقد قرار گرفتیم ولی این برای بیمارستان فرصتی است مناسب برای پی بردن به ایرادات و نقاط ضعف و باید برای برطرف کردن آن تلاش کنیم.
 
منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد 


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد