تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ بهمن ساعت ۸:۵۲ بازدید: 574      نظرات: 0      کد مطلب: 10637

افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی در شهر گوک تپه مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان شهرستان مهاباد چند طرح عمرانی و خدماتی در شهر گوک تپه مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

احمد پورمحمد اقدم شهردار شهر گوک تپه در آئین افتتاح آسفالت معابر و هدایت آبهای سطحی این شهر اظهار کرد: پروژه هدایت آبهای سطحی در قالب جدولگذاری با اعتباری بالغ 145 میلیون تومان و احداث کانال سنگی به طول 120 متر با اعتبار 45 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و منابع داخل شهر احداث شده است.

وی افزود: از ابتدای سالجاری پروژه بهسازی معابر سطح شهر شامل عملیات اجرایی خاکبرداری، زیرسازی، آسفالت ریزی سطح معابر از محل اعتبارات توازن به مساحت 18 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 955 میلیون تومان اجرا شده است که 240 میلیون از آن از سهمیه قیر رایگان سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور استفاده شده است.

پورمحمد اقدم در ادامه اضافه کرد: در مجموع 1 میلیارد و 145 میلیون تومان برای اجرای پروژههای عمرانی و خدماتی این شهر هزینه شده و احداث کتابخانه عمومی که با مشارکت شهرداری و انجمن خیرین حامی با پیشرفت 40 درصدی در حال احداث است.

*افتتاح طرح گاوداری شیخ معرفی در گوک تپه*

در جریان حضور مسئولان شهرستان مهاباد در شهر گوک تپه مرکز پرورش گاو شیری روستای گوگ تپه به ظرفیت 30 رأس با 600 میلیون تومان اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.

رسول سعیدیان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد در آئین افتتاح این گاوداری اظهار کرد: این واحد دامداری صنعتی با 100 میلیون تومان آورده شخصی و 500 میلیون تومان تسهیلات در قالب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده است.

وی افزود: از ابتدای سالجاری در قالباشتغال پایدار روستایی 33 طرح گاوداری شیری صنعتی و سنتی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 432 میلیون تومان بصورت تسهیلات بانکی پرداخت شده است.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد