تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۵:۳۷ بازدید: 526      نظرات: 0      کد مطلب: 10628

دعوت مسئولان مهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مسئولان شهرستان مهاباد از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.
امام جمعه ، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندارشهرستان مهاباد در پیامی اقشار مختلف مردم را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
در این پیام آمده است: 
بدون تردید دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم و دشمن شکن 22 بهمن هر ساله مطلع فروزان و جلوه ایمان وحدت و اقتدار ملت ایران لوای پرچم پر فروغ اسلام است.
در طول چهل سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز کنونی جامعه ایران به اتحاد و همدلی تحت لوای مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همواره ثابت کرده است که راه امام و شهیدان را در حمایت از این میراث مقدس ایشان ادامه خواهند داد و لحظه ای از ارزشهای اسلام و انقلاب دست نخواهند کشید. 
با گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر، ایثارگران، خانواده های معظم ایشان و نکوداشت عزم و اراده ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران بخصوص مردم غیور مهاباد از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم در چهلمین  فجر انقلاب اسلامی برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن دعوت می کنیم که انشاالله برگ زرین دیگری که مزین به گامهای استوار و عزم و اتحاد ملت ایران است بر اوراق دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی نقش بندد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد