تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۹:۳ بازدید: 381      نظرات: 0      کد مطلب: 10627

برگزاری مسابقه عکس با موضوع «زمستان مهاباد»


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: مسابقه عکاسی با موضوع «زمستان مهاباد» با هدف کشف استعدادهای جوانان در زمینه عکاسی در این شهرستان برگزار می شود.
رحیم بایزیدی افزود: فراخوان این مسابقه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد توزیع شده است و همه شهروندان می توانند با ارسال تصاویر خود از جلوه های مختلف زمستان در این مسابقه مشارکت کنند.برگزاری مسابقه عکس با موضوع «زمستان مهاباد»
وی ادامه داد: علاقه مندان آثار خود را در باب طبیعت مهاباد، معماری شهری، خیابان ها، حاشیه های شهر، میادین، آیین و مراسم ها، بازی های محلی و سایر جلوه هایی که در این شهرستان در فصل زمستان ثبت کره اند، به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
وی با تاکید بر اینکه آثار ارایه شده باید مربوط به حوزه جغرافیایی مهاباد باشد،افزود: تمام عکاسان حرفه ای و آماتور بدون محدودیت سنی در 2 بخش دوربین عکاسی و دوربین موبایل می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: علاقه مندان می تواند آثار خود را به صورت DVD به نشانی آذربایجان غربی، مهاباد، خیابان امام خمینی (ره)، مجتمع فرهنگی و هنری، طبقه اول، انجمن سینمای جوانان مهاباد، پلاک 391 و کد پستی 5913813153 تحویل دهند.
بایزیدی با اشاره به اینکه علاقه مندان تا 25 اسفند ماه فرصت دارند آثار خود را ارایه کنند، افزود: در مراسم پایان این مسابقه که با حضور عکاسان و علاقه مندان برگزار خواهد شد به سه عکس برتر دیپلم افتخار، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.
وی از شرکت کنندگان خواست در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2223765-0444 تماس بگیرند.
مسابقه عکاسی سالانه در چهار مقطع و با موضوع متناسب با هر فصل در مهاباد برگزار می شود.
انجمن سینمای جوانان مهاباد با سه دهه فعالیت در جنوب آذربایجان غربی، یکی از مراکز آموزش فیلمسازی و مشاغل سینمایی است.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد