تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۰:۱۴ بازدید: 578      نظرات: 0      کد مطلب: 10623

اکران فیلم ماندو و برگزاری کارگاه تخصصی تدوین در بوکان


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان هشتم و نهم اسفند ماه نودوهفت میزبان هنرمند توانمند و تکنیکی سینما ابراهیم سعیدی هنرمند مهابادی خواهد بود
بهروز اسراری مدیر اجرایی کارگاه تخصصی تدوین و اکران فیلم ماندو اظهار کرد: ابراهیم سعیدی از جمله هنرمندانیست که باید به عنوان الگو در جامعه نگریسته شود , هنرمندی که سالیان بسیاری از عمر خود را با زبان و فرمت سینما در جهت رشد و اعتلای فرهنگی گذرانده است و همواره انعکاس صادقانه ای از دغدغه ملتش بوده و هست.
وی افزود: شب هشتم ساعت بیست فیلم ماندوو در سالن سیمرغ بوکان اکران خواهد شد و سپس آقای سعیدی و چند نفر دیگر از اهالی سینما به تحلیل فیلم با حضور علاقمندان خواهند پرداخت، روز نهم در دو نوبت ساعت ده صبح و سه بعدازظهر گارگاه تخصصی این هنرمند محبوب برگزار خواهد گردید.
اسراری تصریح کرد:این کارگاه برای کسانی مورد استفاده خواهد بود که با تدوین قبلا آشنایی داشته باشند تا زمان حال چهل و یک نفر از شهرهای ارومیه, مهاباد, پیرانشهر, بوکان, شاهین دژ, سقز, صاحب, بانه و تهران ثبت نام کرده اند و تا زمان برگزاری قطعا تعداد ثبت نام کنندگان بیشتر نیز خواهند شد.
وی در پایان اظهار کرد:از علاقمندان به هنر سینما بخصوص تدوین دعوت به عمل می آوریم که ثبت نام نمایند و از تجربیات و دانش آقای ابراهیم سعیدی در این راستا بهره مند گردند.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد