تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ بهمن ساعت ۱۶:۱۵ بازدید: 1907      نظرات: 1      کد مطلب: 10621

دستگیری جاعلان اسکناس و ارز خارجی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری اعضای باند جعل اسکناس و ارز خارجی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بدنبال مراجعه تعدادی از شهروندان به دایره جعل و کلاهبرداری اداره آگاهی مبنی بر کلاهبرداری فردی با هویت معلوم با شگرد جعل، چاپ و فروش ارز تقلبی، مراتب به صورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با استفاده تجهیزات بروز پلیسی، تعقیب و کنترل فرد مورد نظر، مخفیگاه اعضای این باند شناسایی و نهایتا یکی از اعضای این باند در حین توزیع پول‎های جعلی در سطح شهرستان دستگیر و به مقر پلیس انتقال داده می‎شود.

ظهیریان تصریح کرد: فرد دستگیر شده به بزه ارتکابی با همدستی سه نفر دیگر اعتراف می‎کند واعضای این باند نیز در بازجویی‌ها به 45 فقره کلاهبرداری تلفنی به مبلغ ۲۳۰ میلیون تومان اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: از این کلاهبرداران مبلغ 3 میلیون و پانصد هزار تومان پول رایج کشور، تعداد زیادی انواع ارز تقلبی به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون تومان، تعداد ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه جهت کلاهبردای، یک دستگاه پول شمار، تعدادی کارت بانکی با نام‌های مشخص و قابل رسیدگی و آلات و ادوات تهیه و چاپ اسکناس‌های کشف و ضبط شد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ظاهر فتحی ۱۳۹۷/۱۱/۲۰
دستتان درد نکند خدا اجرتان بده

نظر خود را براي ما ارسال كنيد