تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۲:۱۶ بازدید: 258      نظرات: 0      کد مطلب: 10619
در گفتگو با هاژه:

افتتاح بیش از 700 پروژه عمرانی اقتصادی در استان آذربایجان غربی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست معاونت استانداری استان آذربایجان غربی در جریان سفره یکروزه خود به شهرستان مهاباد از افتتاح بیش از 700 پروژه عمرانی، اقتصادی در این استان خبر داد.

پیمان آرامون در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال به مناسبت دهه مبارک فجر 719 پروژه در شهرها و روستاهای مختلف استان آذربایجان غربی افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: از این تعداد 586 پروژه عمرانی، خدماتی و روستایی با اعتباری بالغ بر 2 هزار 472 میلیارد تومان که از این تعداد 130 پروژه عمران روستایی با اعتباری 15 میلیارد و 400 میلیون تومان در ایام دهه مبارک فجر به بهره‎برداری رسیده و یا افتتاح خواهند شد.

آرامون تصریح کرد: 60 پروژه شهری با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان افتتاح شده است و در شهرستان مهاباد نیز 73 پروژه شامل طرح‎های گازرسانی، آبرسانی، عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ 127 میلیارد تومان در این دهه افتتاح و کلنگ زنی می‎شود.

سرپرست معاونت استانداری استان آذربایجان غربی ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این پروژه‎ها تحولی در ارتقای سطح شهرنشینی و روستا نشینی استان آذربایجان غربی ایجاد کند.

وی اضافه کرد: تلاش دشمنان بر این بود با تحریم‎ها مانع خدمات رسانی به شهرها و روستاها شوند ولی با حمایت مردم و افتتاح پروژه‎های شاخص و کلان در این استان، پاسخ محکمی به ایین توطئه‎ داده شد. 
آرامون در پایان با اشاره به تلاش برای خدمات رسانی بیشتر به تمامی شهرهای استان از شهروندان خواست برای شرکت در راهپیمایی حضور فعالی داشته باشند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد