تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۸:۴۱ بازدید: 1426      نظرات: 0      کد مطلب: 10615

کلنگ زنی جایگاه سوخت گاز CNG در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جایگاه سوخت گاز CNG عمری در مهاباد با حضور مسئولان شهرستان به مناسبت دهه فجر کلنگ زنی شد.
محمود تیردادی رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مهاباد در این مراسم اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر و در راستای خدمات رسانی به شهروندان و کاهش زمان سوخت گیری CNG در جایگاه‌های شهرستان مهاباد از ابتدای سالجاری شرکت ملی نفت نسبت به دو منظوره کردن جایگاه عمری اقدام نمود است.
وی افزود: موافقت اصولی با احداث این جایگاه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دو ماه قبل صادر شده است. این جایگاه شامل پکیج کامل سوختگیری شامل 3 سکوی سوختگیری با 6 نازل با  ظرفیت یک هزار و 500 متر مکعب فشرده سازی گاز CNG خواهد بود که با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان احداث می‎شود. 
تیردادی تصریح کرد: با اتمام این پروژه تعداد جایگاه‎های CNG در مهاباد به 9 مورد افزایش می‎یابد و مدت زمان سوختگیری در این جایگاه‎ها نیز کاهش می‎یابد.
رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مهاباد در پایان اظهار کرد: دو مشکل عدم خطوط ارتباطی تلفن و نبودن آب شرب لوله کشی در این جایگاه وجود دارد و امیدواریم مسئولان و شرکت‎های خدمات رسان برای رفع آن اقدام نمایند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد