تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۸:۵ بازدید: 812      نظرات: 3      کد مطلب: 10614

موکریان همچنان در آرزوی برد


به گزارش پایگاه خبری هاژه روز سه شنبه و از سری مسابقات لیگ دسته سه فوتبال ایران موکریان مهاباد میزبان تیم شهرداری نوشهر در استادیوم آزادی این شهر بود که در پایان با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد تا بعد از گذشت هفت هفته از این مسابقات همچنان در آرزوی یک برد بماند و با چهار تساوی و سه باخت در قعر جدول رده بندی مسابقات قرار بگیرد.
از نکات قابل توجه این مسابقه حضور انور ابراهیم آذر سرمربی تیم موکریان روی سکوهای استادیوم بود که در مصاحبه پایان مسابقه با پایگاه خبری هاژه علت آن را استعفای خود و جایگزینی برادرش امیر ابراهیم آذر اعلام کرد، تغییری که تا پیش از مسابقه از طرف کانال اطلاع رسانی این تیم اعلام نشده بود.
امیر ابراهیمی آذر سرمربی جدید تیم نیز در پایان مسابقه علت ناکامی های تیم موکریان را وجود بحران روحی در تیم و هم چنین مشکلات مالی عنوان کرد. به گفته وی هیچ کدام از بازیکنان و کادر فنی تیم از ابتدای تشکیل تیم یعنی پنج ماه قبل هنوز هیچ دریافتی نداشته اند. وی در ادامه گفت: هشتاد درصد بازیکنان ما بومی هستند و تجربه حضور در چنین میادینی را نداشته اند.
امیر ابراهیم آذر در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص استعفای برادرش و جایگزینی وی به عنوان سرمربی جدید اعلام کرد که هنوز به طور رسمی پیشنهاد  چنین پستی را نپذیرفته ام و از مدیران تیم درخواست چند بازیکن در پست های مختلف را داشته ام
صمد صمدی کاپیتان و بازیکن با سابقه تیم موکریان نیز در گفتگو با هاژه با اشاره به بحران روحی که به علت عدم نتیجه گیری بر تیم حاکم شده اظهار داشت که عدم پرداخت هیچ گونه مطالباتی در پنج ماه اخیر خصوصا برای بازیکنان غیر بومی  تاثیر مستقیم روی وضعیت تیم گذاشته است وی همچنین گفت هیچ توجیهی قابل پذیرش نیست و این جایگاه شایسته تیم محبوب و ریشه دار موکریان نیست و مردم مهاباد عشق  خاصی به این تیم دارند و در هر بازی که میزبان هستیم این محبوبیت، چند هزار نفر هوادار  را به استادیوم می کشاند. وی همچنین اضافه کرد که ما مشکلات تاکتیکی خاصی هم داریم و در چند پست با کمبود بازیکن روبرو هستیم که برای خروج از بحران نیاز به رفع این مشکلات داریم.
قابل ذکر است که شهرستان مهاباد پس از سالها دوری از مسابقات لیگ کشوری فوتبال چند ماه قبل و به همت مسئولین و با خرید امتیاز یک تیم حاضر در مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال بار دیگر صاحب تیم در این سطح شد و امیدواری فراوانی در بین هواداران فوتبال در این شهرستان بوجود آورد اما بنظر می رسد در همان ابتدای کار با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند از جمله و مهمترین این مشکلات ،مشکلات مالی است که نبود اسپانسر قوی جهت پشتیبانی مالی وضعیت تیم را باچالش مواجهه کرده است. واقعیتی که مدیران این تیم می بایست قبول کنند این است که با تزریق کمکهای مقطعی از طرف خیرین و یا ارگانهای خاص نمیتوان تیم داری کرد و امیدوار به موفقیت تیم بود بلکه باید قبل از شروع  هر فصل میزان هزینه ها را برآورد و از طریق بستن قرارداد با اسپانسرها آن را تامین کنند.
بحث دیگری که سبب واکنش ها و انتقاداتی از سوی پیشکسوتان فوتبال مهاباد در بعضی جلسات هم شده است نحوه انتخاب سرمربی و کادر فنی توسط مدیران تیم است  که اعتقاد دارند  تیم برای موفقیت نیازمند کادر فنی با تجربه ای است که سابقه حضور در مسابقات در این سطح را دارا باشد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مم ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

چیا ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
باسلام.نباید از تیم موکریان توقعات زیادی داشته باشیم ف بیشتر بازیکنان تیم موکریان درسال 97 درلیگ برتر استان(تیم فوتیال حاجی خوش) حضور داشتند آنها نتوانستند در لیگ برتر استان مقام اول را کسب کنند چطور می توانند در مرحله دوم لیگ سه که بیشتر تیمهای حاضر درای مرحله تیمهای سقوط کرده از لیگ دو کشوری می باشند، بازی کنند. به نظر من توانایی بازیکنان تیم موکریان بیشتر ازاین نیست .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

Y ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
قابل توجه تیم مکریان که تیم داری خصوصی است

نظر خود را براي ما ارسال كنيد