تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۶:۱۱ بازدید: 654      نظرات: 0      کد مطلب: 10583

بهره برداری از 68 طرح در مهاباد / احتمال افتتاح تصفیه خانه این شهر توسط رییس جمهور


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، فرماندار شهرستان مهاباد از افتتاح 68 طرح عمرانی، خدماتی، زیرساختی در این شهرستان به مناسبت دهه فجر خبر داد.

ایرج شجاعی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در دهه مبارک فجر امسال، 68 طرح با اعتباری بالغ بر 113 میلیارد تومان  شامل 55 طرح روستایی و 13 طرح درون شهری در شهرستان مهاباد به بهره برداری میرسد.

وی افزود: افتتاح تصفیه خانه شهرستان مهاباد که با فرآیند «DAF» جدیدترین فرآیند تصفیه آب در سطح کشور است از طریق ویدئو کنفرانس توسط رییس جمهور افتتاح می‎شود و همزمان مجتمع آبرسانی به 141 روستا که برای تکمیل آن بیش از 120 میلیارد تومان اعتبار صرف می‎شود کلنگ زنی و به بهره برداری می‎رسد.

شجاعی تصریح کرد: 9 میلیارد تومان در مرحله اول برای خرید تجهیزات و اجرای عملیات این پروژه مصوب شده که درحال حاضر 2 میلیارد و 700 میلیون آن هزینه شده است.

وی در ادامه با اشاره به آسفالت و بهسازی راههای روستایی اظهار کرد: بیش از 7 میلیارد تومان برای اجرای عملیات آسفالت و لکه گیری محورها و معابر روستایی هزینه شده است که در دهه فجر به بهره برداری می‎رسند.

فرماندار مهاباد اضافه کرد: استودیو پیشرفته مرکز صداوسیمای مرکز مهاباد نیز با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان در این ایام توسط مقامات عالیرتبه کشوری افتتاح می‎شود.

وی در پایان اظهار کرد: عملیات گازرسانی به روستاهای مهاباد نیز با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان از ابتدای سالجاری بصورت جدی در دستور کار قرار دارد و کلنگ زنی ایستگاههای تقلیل فشار محور زمزیران مهاباد نیز با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر انجام می‎شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد