تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۲۲:۳۵ بازدید: 346      نظرات: 0      کد مطلب: 10581

موسسه آموزش عالی سلامت شهرستان بوکان کلنگ زنی شد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، باحضور رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری،ریاست دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ،مهندس مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی و و مسئولین شهرستان کلنگ زنی موسسه آموزش عالی سلامت بوکان امروز شنبه ۱۳ بهمن ماه انجام گرفت.

در این مراسم دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و مدعوین و تشکراز تمامی تلاش ها و همکاری های صورت گرفته در دو سال اخیر برای به سرانجام رسیدن این خواسته شهرستان اظهار کرد: موسسه آموزش عالی سلامت بوکان در زمینی به مساحت سه هکتار  و با زیربنای حدود ۱۵۰۰۰متر مربع احداث می شود و شامل فضاهای  ساختمان اداری دانشکده پیراپزشکی دانشکده مامایی کتابخانه مرکزی خوابگاههای دانشجویی خواهران و برادران سلف سرویس و سالن ورزشی می باشد.

در ادامه مراسم محمد قسیم عثمانی نماینده شهرستان بوکان کلنگ زنی موسسه آموزش عالی سلامت بوکان در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در این شهرستان را بسیار مبارک دانسته و ضمن تقدیر از تلاشها و پیگیریهای ریاست شبکه و تمامی مسئولین استانی و شهرستانی، اقدام ارزشمند خیرین گرانقدر را ستود و خیرین بوکانی را پیشتاز و زبانزد در این زمینه معرفی کرد.

 وی نگاه عدالت خواهانه دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم  پزشکی در حوزه سلامت استان را تحسین کرد.

دکتر آقازاده ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان احداث مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان را نقطه عطفی در تحول حوزه بهداشت و درمان شهرستان دانست و ضمن تبریک به مردم شهرستان، فعالیت های صورت گرفته خیرین حوزه سلامت شهرستان در سطح استان را بسیار عالی توصیف و آنان را پیشقدم مجمع های خیرین استان دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان موقعیت زمین اختصاص یافته به این موسسه را بسیار مناسب و عالی دانستند و ابراز امیدواری نمود با شروع بکار این مرکز آموزشی در آینده نزدیک شاهد این باشیم که فرزندان منطقه در این مکان مشَغول به تحصیل باشند.

ماموستا خضر عمری خیر بوکانی در ادامه ضمن تشکر از ابراز لطف مسولین نسبت به ایشان از به سرانجام رسیدن پروژه در سال ۱۴۰۱ خبردادند و ابراز امیدواری کردند این پروژه نیز همانند سایر پروژه هایی که در حوزه آموزش و پرورش به اتمام رسانده است در زمان و موعد مقرر به اتمام برسد.

ماموستا خضر عمری خیر منطقه، تاکنون توانسته است 13 مدرسه مجهز را بسازد، خیر مدرسه ساز ماموستا عمری غیر از مناطق کوردنشین در مناطق محروم استان چهار محال و بختیاری نیز مشغول مدرسه سازی است.

منبع: روابط عمومی شبکه یهداشت و درمان بوکانبرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد