تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۷:۷ بازدید: 1757      نظرات: 0      کد مطلب: 10578

برپایی نمایشگاه کتاب در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
قادر مرادی در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری و با همکاری انتشارات «زانکو» و «آژوان» برگزار شده است.
حامد قدرتی مدیر مسئول انتشارات زانکو و از برگزار کنندگان این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در این نمایشگاه 40 تا 50 هزار جلد کتاب نزدیک به 5 هزار عنوان کتاب با موضوع‎های ادبیات، تاریخ، پزشکی، روانشناسی، کودک و نوجوان، مذهبی، هنر، ادبیات، آشپزی، فرهنگ و دایره المعارف، داستان و رمان با 50 درصد تخفیف به علاقه مندان و دوستداران کتاب عرضه می شود.
وی افزود: کتابهای انتشارات معتبر کشور و منطقه شامل انتشارات زانکو و آژوان، امیرکبیر، فرهنگ جامع و... در این نمایشگاه حضور دارند.
قدرتی تصریح کرد: انتشارات سال 1389 تأسیس و فعالیت رسمی خود را از سال 1394 شروع کرده و تاکنون نزدیک به 80 عنوان کتاب شاعران و نویسندگان مهابادی از سوی این انتشارات چاپ و روانه بازار شده است.
وی در پایان اظهار کرد: نمایشگاه کتاب دهه فجر در مهاباد تا 25 بهمن ماه برپاست و علاقه مندان از ساعت هشت تا 23 می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد