تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت ۱۵:۵۸ بازدید: 413      نظرات: 0      کد مطلب: 10576

نواختن زنگ انقلاب در مدارس و کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب همزمان با سراسر کشور دانش آموزان مهابادی با اجرای سرود دسته جمعی به استقبال جشن‎های دهه فجر رفتند.

دومین روز دهه فجر با رژه نمادین خودروهای حمل و نقل عمومی شهر مهاباد شروع شد و همزمان با مدارس سراسر کشور در ساعت 9:33 دقیقه زنگ مدرسه دخترانه شاهد توسط مسئولان مهابادی به صدا درآمد و 1357 دانش آموز به مناسب سال پیروزی انقلاب در سالن 2 هزار نفری این شهرستان به اجرای سرود پرداختند.

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد در این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان آیندهسازان این کشور هستند و بدون شک در بین این افراد دانشمندان و نخبگان آینده این سرزمین رشد خواهند کرد، امیدواریم در پیشرفت هرچه بیشتر کشور قدم بردارند.

*کلنگ زنی مدرسه 6 کلاسه ابتدایی در کوی هژار*

مدرسه شش کلاسه ابتدایی در منطقه کوی هژار مهاباد با حضور مسئولان شهرستان کلنگ زنی شد.

کامبیز شاوله مدیر آموزش و پرورش مهاباد نیز اظهار کرد: این مدرسه در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر با اعتبار اولیه 1 میلیارد و 300 میلیون تومان  احداث خواهد شد.

وی افزود: زمین این مدرسه که دارای کاربری آموزشی بود از سوی شورای شهر و شهرداری مهاباد به صورت رایگان به آموزش و پرورش اهدا شده است.

شاوله تصریح کرد: مقدمات احداث این مدرسه فراهم شده و در آینده‎ای نزدیک برای شناسایی پیمانکار تحویل سازمان نوسازی داده می‎شود.

مدیر آموزش و پرورش مهاباد در ادامه از تخصیص 4 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار جهت تکمیل و نوسازی برخی مدارس در شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی از محل اعتبارات ملی و جهشی این اعتبارات به شهرستان تخصیص داده شده است.

شاوله اضافه کرد: 2 میلیارد این اعتبار برای تکمیل 2 مدرسه که توسط خیرین بخش از آنها تأمین اعتبار شده تخصیص می‎یابد و 1 میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی سیستم گرمایشی مدارس و1 میلیارد و 500 میلیون دیگر برای تخریب و بازسازی مدرسه حسن‎زاده و خالدلیل هزینه می‎شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد