تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۱۲ بهمن ساعت ۱۱:۱۸ بازدید: 453      نظرات: 0      کد مطلب: 10570
به مناسبت ایام دهه فجر

35 پروژه در روستاهای بخش مرکزی مهاباد افتتاح و به بهره برداری می‎رسد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بخشدار بخش مرکزی مهاباد از افتتاح 35 پروژه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

سلیمان پاکزاد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر 35 پروژه عمرانی، خدماتی در روستاهای بخش مرکزی مهاباد افتتاح و به بهره برداری می‎رسد.

وی افزود: پروژه‎ شاخص گازرسانی به 13 روستای شهرستان مهاباد نیز در این ایام افتتاح می‎شود که با بهره برداری از این پروژه، جمعیت روستایی برخوردار از گاز شهری در مهاباد را به 51 درصد افزایش می‎دهد.

پاکزاد تصریح کرد: پروژه‎های آسفالت جاده روستایی و روکش آسفالت خیابان و معابر عمومی روستاهای قزلقوپی، خورخوه، قره قشلاق و حمزه آباد و افتتاح خانه بهداشت روستای قم قلعه و سالن ورزشی در ایام دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می‎رسد.

بخشدار بخش مرکزی در ادامه اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 116 پروژه از محل اعتبارات دهیاریهای بخش مرکزی شهرستان مهاباد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 400 میلیون تومان در حوزه‎های  مختلف عمرانی، خدماتی و زیرساختی افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

پاکزاد در ادامه از کلنگ زنی پروژه شاخص مجتمع 141 واحدی آبرسانی به روستاهای شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: با اتمام این پروژه مشکل کم‎آبی در روستاهای شهرستان رفع می‎شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد