تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۱ بهمن ساعت ۱۶:۵۴ بازدید: 1090      نظرات: 0      کد مطلب: 10565

تعویض سیم‎کارتهای روستای در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره مخابرات شهرستان مهاباد از تعویض سیمکارتهای روستایی خبر داد.

سیدخضر سید محمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در راستای ارتقای شبکه ارتباطی روستایی سیمکارتهای روستایی GSM  به همراه اول برگردان خواهد شد و از مورخه 7 بهمنماه عملیات برگردان شبکه GSM به شبکه MCI همراه اول ‌آغاز شده و مشترکین که تعداد آنها به 9 هزار مشترک می‎رسد، می‎توانند با مراجعه به اداره مخابرات سیم‎کارتهای روستایی خود را بصورت رایگان تعویض نمایند.

وی افزود: از مزایای این طرح می توان به افزایش کارایی، ارتقای کیفیت و رفع اختلالات همپوشانی که باعث قطع و وصلی می‎شد اشاره کرد.

سید محمدی تصریح کرد: طی توافقی که با بخشداریهای شهرستان صورت گرفته احتمالا از هفته آینده تعویض سیمکارتهای روستایی در این مراکز نیز صورت بگیرد و از ازدحام شهروندان در یک مرکز جلوگیری شود که در صورت فراهم شدن زیرساختها اطلاع رسانی خواهد شد.

رییس اداره مخابرات شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: از زمان اجرای طرح تعویض سیم‎کارتهای روستایی تاکنون نزدیک به 1 هزار و 500 سیم‎کارت تعویض شده و تحت پوشش شبکه MCI همراه اول قرار گرفته است و شرکت مخابرات شهرستان مهاباد رکورد تعویض سیم‎کارتهای روستایی در سطح استان را به‎خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: این عملیات در راستای ارتقای بهبود کیفیت و رضایتمندی مشترکین روستایی صورت گرفته است.

سید محمدی در پایان از مشترکین خواست برای تعویض سیم‎کارتهای روستایی شخص مالک با ارائه اصل و کپی کارت ملی به مخابرات مهاباد مراجعه نمایند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد