تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ بهمن ساعت ۱۸:۱۵ بازدید: 1739      نظرات: 0      کد مطلب: 10553
شهردار مهاباد

ماه اسفند تحولی بزرگ در شهرداری روی می‎دهد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، شهردار مهاباد در جلسه علنی شورای شهر و شهرداری از تحولی بزرگ در ماه آینده در شهرداری خبر داد.

 کامران علیزاده آذر اظهار کرد: خوشبختانه بخش امور مالی شهرداری بصورت جدی مصوبات را پیگیری کرده و بودجه شهرداری قبل از تاریخ 15 بهمن تقدیم شورای شهر می‎شود.

وی در خصوص پروژه‎های عمرانی شهر افزود: پیشنهاد خرید سهم شهرداری از سوی سرمایه‎گذار پروژه سیدنظام فرسایشی بوده ولی اخذ وام بانکی بدون کارمزد برای شهرداری با درنظر گرفتن ملاحظات و قدرالسهم شهرداری در این پروژه تاکنون تعیین تکلیف نشده و پیگیری آن همچنان ادامه دارد.

علیزاده آذر اضافه کرد: طرح جامع پایانه شمال تهیه شده و طرح معماری آن روز دوشنبه به شورای شهر جهت تصویب ارائه می‎شود. مالکیت آن در اختیار شهرداری است و کاربری آن طبق نقشه حمل و نقل، مجموعه اقامتی و اداری خواهد بود.

شهردار مهاباد در خصوص پارکینگ طبقاتی تاناکورا اظهار کرد: سومین جلسه کارشناسان با سرمایه‎گذار با در نظر گرفتن خدمات زیرساختی برگزار شده و منتظر حضور دوباره سرمایه‎گذار جهت اقدام هستیم.

وی تاریخ اتمام پروژه نیمه تمام کمربندی پشت قلا(داشامجید) را پایان نیمه اول سال آینده اعلام کرد و گفت: یکی از مشکلات اتمام این پروژه عدم تعیین تکلیف 3 واحد مسکونی است که سعی می‎شود در 2 ماه آینده مذاکرات با مالکین به نتیجه برسد و با آغاز فصل عمرانی این پروژه شاخص نیز به بهره برداری برسد.

شهردار مهاباد در ادامه از افزایش کیفیت در نظام مالی و اداری شهرداری خبر داد و گفت: از سال جدید بخش عظیمی از مشکلات اداری و اسنادی شهرداری حل می‎شود و تمامی گزارشات و اسناد بصورت تعهدی ثبت خواهند شد.

سامان راهنما نیز در ادامه اظهار کرد: سیستم حسابرسی و آموزش به افراد در شهرداری پیشرفت بسیار خوبی داشته و ارتقای سیستم نرم افزاری شهرداری با موفقیت صورت گرفته است.

وی افزود: برای اولین بار در تاریخ شهرداری تکلیف چکهای برگشتی یک بار برای همیشه مشخص شد و درحال حاضر تنها 3 چک برگشتی شهرداری مهاباد تعیین تکلیف و پرداخت نشده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد