تاريخ: ۱۳۹۷ جمعه ۵ بهمن ساعت ۱۳:۱۹ بازدید: 882      نظرات: 0      کد مطلب: 10534

دستگیری سارقان خودرو و توقیف 42 وسیله نقلیه بدون پلاک در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری سه سارق حرفه‎ای خودرو و توقیف 42 دستگاه وسیله نقلیه بدون پلاک در شهرستان مهاباد خبر داد.
سرهنگ رضا ظهیریان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در سطح این شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با استفاده از تحقیقات گسترده و استفاده از تجهیزات بروز پلیسی نهایتا مخفیگاه سارقین حرفه‎ای خودرو کشف و در یک عملیات غافلگیرانه هر سه سارق دستگیر شدند.
ظهیریان تصریح کرد: دستگیرشدگان در بازجویی به 5 فقره سرقت و اقدام به سند نمره کردن این خودروها اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی در ادامه از توقیف بیش از 40 وسیله نقلیه بدون پلاک در 24 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با خودروهای بدون پلاک، پلاک مخدوش و جعلی در مهاباد، 42 دستگاه خودرو و موتور سیکلت فاقد پلاک شناسایی و توقیف شد.
سرهنگ ظهیریان ادامه با اشاره به معرفی صاحبان خودروهای توقیف شده به مراجع قضایی از همکاری شهروندان برای شناسایی و توقیف وسایل نقلیه فاقد پلاک تشکر کرد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه به شهروندان توصیه کرد:  وسایل گرانبها و قیمتی خود را در داخل خودرو و یا در معرض دیده سارقان قرار ندهند تا باعث وسوسه افراد سارق و بزهکار برای دزدی اموال داخل خودرو نشوند و برای پارک خودرو از پارکینگ و یا مکانهای مجهز به دوربین مدار بسته استفاده نمایند. 
وی از شهروندان خواست تا گزارش های خود را در موارد مشکوک از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد