تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۲:۴۴ بازدید: 3000      نظرات: 7      کد مطلب: 10525

افزایش نرخ کرایه تاکسی در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد از افزایش نرخ کرایه تاکسی برای دومین بار در سالجاری خبر داد.
شیرکو نورانی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به پایین بودن نرخ کرایه تاکسی‎های گردشی نسبت به شهرهای همجوار با تصویب شواری اسلامی شهر و کمیته تطبیق فرمانداری نرخ کرایه برای هر مسیر از 600 تومان به 700 تومان افزایش یافته و از روز گذشته این افزایش قیمت اجرا شده است.
وی افزود: این افزایش نرخ تنها مربوط به تاکسی‌های گردشی، خطی و ون، با هدف همسان‌سازی نرخ کرایه تاکسی با شهرهای همجوار صورت گرفته است. 
نورانی تصریح کرد: درحال حاضر نرخ کرایه تاکسی‎های تلفنی و دربستی با همان نرخ قبلی 2 هزار و 700 تومان، هزینه تاکسی‎ها به تالارهای حاشیه شهر 3 هزار تومان و تاکسی تلفنی مرکز 133 نیز 3 هزار و 500 تومان بوده که هیچ تغییری در این نرخ ها ایجاد نشده است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

6
0
پاسخ به این اظهارنظر

جمال بادپران ۱۳۹۷/۱۱/۲
تاکسی ۲۷۰۰قیمتشه ولی ۳۰۰۰هزار کم میکنند اینقدر تو فکر افزایش هستن تو فکر اظافی ۳۰۰تومان هم باشن بهتره
5
0
پاسخ به این اظهارنظر

همشهری ۱۳۹۷/۱۱/۲
ضمن سلام از اعضا شورای شهرمان تقاضا دارم ماموریتی از شهرداری گرفته ومثلا کلان شهر تبریز تشریف ببرند وانواع تاکسیهای ان شهر را سوار شوندوقیمت تاکسیهای انشهر که حداقل هفت برار مهاباد وسعت دارد وچند برابر شهر ما ترافیک سنگین است کرایه تاکسیهای انجا چنده وکرایه های شهر ما چند باید باشد.بنظر اینجانب وخیلیها کرایه تاکسی در شهر ما ضمن اینکه به نسبت شهرهای اطراف خیلی گرانتر بوده وضمننا اعضا تغیر قیمتها فکر نکردند که مثلا کمتر رانندهای پول خرد دارد واغلب سه هزار تومن را بر میدارند و وقتی اعتراض میکنی اعلام مینمایند که هم خرد نداریم وهم این قیمت را جهت اختلاف بین مسافر وراننده تعین کرده اند وقابل اجرا نیست.لطفا در تعین نرخها پارامترهای گوناگون را در نظر بگیرند‌ .
5
0
پاسخ به این اظهارنظر

الهام ۱۳۹۷/۱۱/۲
سلام علیک،هرروز کرایه تاکسی رو زیاد میکنند!!!!بعدا میگن تورم تک رقمیه!!!!!
بابا به خدا برای ما خیلی سخته که درروز چهاربار با تاکسی بیایم وبریم وهرروز اضافه بپردازیم مگه درآمدمون چقدره که اینقدر پول اضافی بدیم به اینها،انصاف داشته باشید وشرایط مردم رو درک کنید،حالا باز این تاکسی زردها خوبه تاکسی تلفنیها سیصد تومن از حقشون هم بیشتر میگیرن و انگار نانگار!!!!
اگه هم حرفی زدی و گفتی باقی پولم رو بده با عصبانیت میگن پول خرد نداریم!!!!تو روز روشن دروغ میگن!پس چرا تاکسیهای بقیه شهرها صد تومنی هم بهت پس میدن ولی تاکسی های مهاباد سیصد تومن خرد ندارن!!!!
حلال کار کنید تا برکتش بیاد تو رزق و روزیتون
6
0
پاسخ به این اظهارنظر

کامل فیروزی ۱۳۹۷/۱۱/۲
واقعا شرم آوراست تواین گرانی کرایه را زیادکنید
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

شیرین ۱۳۹۷/۱۱/۲
سلام اگرکرایه تاکسی تلفنی گران نشده پس چرااززمینهای شهرداری به پشت تپ چهارهزارتومان میگیرن دلیلش چیه
3
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیروان مهربان ۱۳۹۷/۱۱/۲
تاکسی تلفنی ها همیشه 3 هزار میگیرن
4
2
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۱/۲
بیشتر از یک سال است تاکسی تلفنی ها از مردم سه هزار تومان می گیرند و این نرخ ثابت و تایید شده

نظر خود را براي ما ارسال كنيد