تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي ساعت ۱۹:۵۳ بازدید: 583      نظرات: 0      کد مطلب: 10522

بهره‌برداری از ۳ پروژه در حوزه برق در اشنویه


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: همزمان با دهه فجر امسال شهرستان اشنویه شاهد بهره‌برداری از ۳ پروژه در حوزه برق خواهد بود.
مهندس اکبر حسن‌‌بکلو اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۳ پروژه این شرکت در شهرستان اشنویه آماده افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد . 
وی ادامه داد: ۷ میلیارد و ۴۹۷ میلیون ریال مجموع اعتبار هزینه شده جهت بهره برداری از پروژه‌های این شهرستان از محل اعتبارات استانی می‌باشد. 
حسن‌بکلو اضافه کرد: همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان در ۳ روستای این شهرستان اقدام به احداث و راه‌ اندازی ۴ دستگاه پست هوایی برق جهت رفع ضعف ولتاژ برق این ماطق کرده‌اند. 
وی در ادامه تصریح کرد: روستاهایی که عملیات رفع ضعف ولتاژ برق انجام شده بارزان آباد، سنگر و فجر آباد شهرستان اشنویه هستند که تعداد 211 خانوار در آن‌ها سکونت دارند.
*توسعه شبکه شهری با اعتباری  بر 5 ميليارد و 617 ميليون ريال جهت تامین برق متقاضیان جدید
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: به منظور تغذیه برق متقاضیان و مشترکان جدید در محدوده شهرستان اشنویه، عملیات توسعه شبکه شهری به طول ۴ هزار و ۱۰۰ متر به انجام رسیده است. 
گفتنی است استان آذربایجان غربی همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد بهره برداری از ۷۴ پروژه شرکت توزیع نیروی برق استان خواهد بود که این پروژه‌ها از ابتدای سال ۹۷ شروع و تا دهه فجر امسال نیز به پایان خواهد رسید.
منبع: روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربیارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد