تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي ساعت ۱۹:۴۵ بازدید: 1094      نظرات: 0      کد مطلب: 10521
مدیرکل ورزش و جوانان در گفتگو با هاژه

استخدام در اداره ورزش و جوانان و تدوین برنامه خاص برای ارتقای ورزش مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، نهمین جلسه ستاد امور جوانان شهرستان مهاباد با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در مهاباد برگزار گردید.

عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: مسئولان باید پاسخگوی مطالبات شهروندان باشند و از نخبگان و افراد قدرتمند و دارای جایگاه بالای مردمی برای فرهنگ سازی و ایجاد ارزشها استفاده شود.

وی افزود: امروزه اعتیاد نه تنها شهروندان بلکه ورزشکاران جامعه را هم تهدید میکند.

چمن گلی در خصوص افزایش سرانهها در شهرستان مهاباد اظهار کرد: برنامههای خاصی برای مهاباد با توجه به وجود استعدادهای درخشان و کسب چندین مدال در رشتههای مختلف ورزشی تدوین شده و امسال نیز تحول بزرگی در افزایش سرانهها و فضاهای فیزیکی ورزشی در این شهرستان صورت میگیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی اضافه کرد: در دهه فجر امسال در بخش عمران ورزشی، سالن خانه جوانان، سالن تیراندازی، استادیوم آزادی مهاباد، استادیوم ورزشی شهر گوک تپه، سالن ورزشی خلیفان افتتاح و به بهره برداری میرسد. در مجموع سال 97  و 98 تحولات بزرگی در ورزش شهرستان انجام میگیرد. در صورت آمادگی هیئتهای ورزشی زمینه برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی در مهاباد نیز فراهم میشود.

وی در ادامه از سهمیه استخدامی اداره ورزش و جوانان در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۹۷ خبر داد و گفت: عدالت در انتخاب افراد از نظر توانمندی قطعا برقرار خواهد شد.

وی اضافه کرد در حوزه جوانان نیز سهمیه استخدام این اداره با توجه به حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی در دستور کار قرار دارد و واجدان شرایط و علاقمندان میتوانند به سایت اداره کل ورزش و جوانان برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند.

رییس پلیس فتای شهرستان مهاباد نیز در ادامه آسیب‎های اجتماعی ناشی از شبکههای اجتماعی را از عمده‎ترین تهدیدات برای جوانان اعلام کرد و گفت: متأسفانه 33 درصد از طلاق‎های کشور مربوط به فضای مجازی است. طلاق مجازی و تبلیغ برای مواد اعتیاد آور و روان گردان نیز از دیگر عوامل تهدید کننده جوانان است.

سروان آقایان افزود: در 10 ماهه سالجاری تعداد پرونده‎های مربوط به جرایم اینترنتی در شهرستان 10 درصد افزایش یافته است و بیشترین پرونده‎های این جرایم مربوط به برداشت اینترنتی و مزاحمتهای اینترنتی بوده است.

وی در پایان گفت: پلیس فتای شهرستان مهاباد آمادگی دارد برای کاهش آسیب‎های اجتماعی و تشکسب ستاد امور جوانان در بخش سایبری با تمامی ادارات و سازمانها همکاری نماید.

در ادامه سلیمان محمدیان مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی در سالجاری در شهرستان مهاباد خبر داد و گفت: اکران فیلم‎، دورههای آموزشی و تخصصی برای جوانان، رونمایی از کتاب و آثار هنری، اجرای برنامه‎ها و جشنواره‎های موسیقی و هنری و... از برنامه‎های این اداره برای جوانان بوده است.

در ادامه اعضای ستاد امور جوانان مسال و مشکلات جوانان را در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار دادند و در جهت کاهش آسیب‎های اجتماعی راهکارهای خود را ارائه دادند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد