تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي ساعت ۱۳:۳ بازدید: 1102      نظرات: 1      کد مطلب: 10520
دکتر احمدزاده در گفتگو با هاژه

تخلف در تفکیک پهنه ای سه هکتاری در پشت تپ مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، دکتر مصطفی احمدزاده مسئول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مهاباد در حاشیه جلسه علنی دیروز شورای شهر مهاباد اظهار داشت که در منطقه پشت تپ پهنه‎ای حدودا سه هکتاری داریم که سال ۹۳ با کاربری مسکونی به محدوده شهری اضافه شده است.
وی افزود: متاسفانه مالک قبلی این پهنه را به قطعات ۹۰ متری با دهنه ۶ متری تفکیک کرده و به فروش رسانده است که این تفکیک کاملا غیر قانونی و خودسرانه  بوده چون هیچ ضابطه ای رعایت نشده و سهم شهرداری و دولت پرداخت نشده است تا اینکه اخیرا در یک مورد به صورت کاملا غیر قانونی  اقدام به ساخت و ساز  و به کمیسیون ماده صد ارجاع داده شده است که عدم پیگیری اجرائیات شهرداری در جلوگیری از این ساخت و ساز جای نقد فراوان دارد.
وی در ادامه افزود نباید بیشتر از این اجازه ساخت و ساز غیر قانونی در این پهنه داده شود. چون با توجه به وضعیت خاص منطقه پشت تپ در نبود سرانه های عمومی در صورتی که سهم شهرداری و دولت و آنهم به صورت زمین  دریافت نشود تبعات اجتماعی و روانشناختی سنگینی بر جای خواهد گذاشت.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۰/۳۰
به نظر من اگر قانونی با مالکان برخورد بشه خیلی بهتر ازآنست که یه نفر فقیر همه سرمایه اش را دریک قطعه سرمایه گذاری کرده وبا مخالفت شهرداری ومسئولان روبرو بشه که هیچ قدرت مالی ندارد .مسئولین باید اول به فکر تفکیک باشن نه بعد ازاینکه تفکیک انجام شد. همه تاوانها را باید یه فقیر پرداخت کنه که درتوان هیچ فقیری نیست.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد