تاريخ: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي ساعت ۱۵:۵۵ بازدید: 743      نظرات: 0      کد مطلب: 10509

شورای اداری شهرستان مهاباد تشکیل جلسه داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، شورای اداری شهرستان مهاباد با هدف برنامه‎ریزی برای دهه فجر امسال در صداوسیمای مرکز مهاباد تشکیل جلسه داد.
امام جمعه شهرستان مهاباد در این مراسم ضمن تبریک روز پرستار اظهار کرد: تکیه بر دانش بومی و اسلامی در چند دهه گذشته، ایران را به یکی از قدرتهای جهان در زمینه دانش، سیاست، نظامی، پزشکی و بسیاری از زمینه‎های دیگر تبدیل کرده است.
ماموستا عبدالسلام امامی با اشاره به دستاوردهای سیاسی و معنوی چند دهه اخیر اظهار کرد:  ایران اسلامی در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، علمی و سایر حوزه ها به یکی از کشورهای صاحب نام در جهان تبدیل شده است.
امامی تصریح کرد: ایران تنها کشور در منطقه است که به جزیره ثبات و آرامش تبدیل شده است.
فرماندار مهاباد در ادامه اظهار کرد: مسئولان باید سخنگوی بیان دستاوردهای اداره خود باشند و با رسانه‎ها همکاری لازم را انجام دهند.
ایرج شجاعی با پر اهمیت خواندن نقش رسانه ها در بیان دستاوردها اظهار کرد: آسیب شناسی و بررسی دستاوردها جزو با اهمیت ترین وظایفی است که می تواند در توسعه و جلوگیری از تکرار اشتباهات مؤثر واقع شود.
وی تصریح کرد: پرهیز از بزرگنمایی و بیان واقعیت باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و از هر تریبونی برای بیان واقعیت‎ها و دستاوردها استفاده نمایند.
بهرام قوی بنیه مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد نیز در ادامه اظهار کرد: آنچه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد اهمیت نقش رسانه و انتقال اندیشه، فرهنگ و دستاوردها از طریق آن است.
وی افزود: تهیه سریال و فیلم، برگزاری برنامه‎های ویژه دهه فجر از مهمترین برنامه‎های این مرکز برای ایام دهه فجر امسال است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد