تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۰ تير ساعت ۲:۴۳ بازدید: 439      نظرات: 0      کد مطلب: 1194

بازدید معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، شهردار و اعضای شورای شهر از تمرینات تیم فوتسال دیار پرسپولیس سقز


 در روز 8 تیر ماه ورمقانی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، نعمانی شهردار وهمچنین اعضای شورای شهر به همراه خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان  با حضور در سالن ورزشی شهید آبدرم از  تمرینات تیم فوتسال دیار پرسپولیس سقز بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژ، در این بازدید که در روز 8 تیر ماه ساعت 23 انجام شد خاکی ضمن خیر مقدم به مهمانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی در این ماه پر خیر و برکت ضمن ارائه گزارشی از مسابقات تیم فوتسال دیار پرسپولیس و موفقیت های به دست آمده توسط این تیم  گفت تیم فوتسال دیار پرسپولیس سقز در حال حاضر  در لیگ دسته دوم در جایگاه دوم  می باشد و با انجام دو بازی  دیگر و حفظ جایگاه  به لیگ دسته اول راه می یابد.
خاکی در ادامه سخنانش گفت تیم دیار پرسپولیس به علت نداشتن اسپانسر ضمن نیاز به حمایت روحی و روانی به حمایت مالی هم  نیاز دارد و ازمسئولین حاضر تقاضای مساعدت کرد.
در ادامه این بازدید ورمقانی معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز، نعمانی شهردار و اعضای شورای شهر ضمن  تبریک موفقیت های حاصل و آرزوی موفقیت برای تیم فوتسال  دیار پرسپولیس سقز آمادگی خود را برای حمایت  مالی در حد توان اعلام کردند.
تیم فوتسال دیار پرسپولیس در ادامه رقابت های فوتسال دسته دوم کشور روز 10 تیر ماه ساعت 22 و 30 دقیقه در سالن ورزشی شهید آبدرم مهمان تیم مهیان تبریز خواهد بود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد