تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ دي ساعت ۱۷:۵۴ بازدید: 499      نظرات: 0      کد مطلب: 10499

انجام 457 مأموریت توسط آتش‎نشانی مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از انجام  457 مأموریت در 9 ماهه سالجاری خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از مجموع مأموریت‎های صورت گرفته 411 مورد در داخل شهر و 46 مورد خارج از محدوده شهری انجام شده است.

وی افزود: از ابتدای سالجاری 68 نفر دچار سانحه شده‎اند که 52 نفر از آنها مرد و 13 نفر زن و سه نفر کودک بوده‎اند، همچنین 19 نفر از جمله 14 مرد و 5 زن بر اثر این حوادث فوت شده اند.

احمدی تصریح کرد: در 9 ماهه سالجاری 349 مأموریت اطفای حریق، 28 مأموریت حوادث جاده ای و تصادفات، 31 مورد دفع حیوانات صورت گرفته و در کنار آن برخی مأموریت‎ها شامل نجات حیوانات، رفع سیلاب و امداد رسانی  به افراد در آسانسور و... با موفقیت انجام شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مهاباد در ادامه با بیان اینکه آموزش افراد برای مواجهه با حوادث می‎تواند صدمات جانی و مالی را کاهش دهد اظهار کرد: نکات ایمنی و راه های مقابله با آتش سوزی، توسط ماموران این سازمان به دانش آموزان، مربیان و کارکنان ادارات به صورت رایگان آموزش داده شده و از ابتدای سالجاری تاکنون 52 کلاس آموزشی در این زمینه تشکیل شده است.

وی افزود: امسال 268 گواهی ایمنی برای 209 ساختمان و 59 مورد واحد تجاری و آموزشی صادر شده است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران