تاريخ: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ دي ساعت ۱۲:۳۷ بازدید: 1036      نظرات: 1      کد مطلب: 10494

توقیف محموله بزرگ تریاک در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از توقیف محموله بزرگ تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با اطلاع رسانی و همکاری شهروندان تیم های عملیاتی نیروی انتظامی در ادامه مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ از یک دستگاه خودروی سواری پراید مقدار ۲۷ کیلو و ۲۷۰ گرم تریاک را کشف و ضبط نمودند .

وی افزود: سوادگران مرگ و توزیع کنندگان مواد مخدر که سعی داشتند این  محموله مواد مخدر را از شهرهای عمقی کشور وارد حوزه استحفاظی شهرستان بوکان نمایند که قبل از هرگونه اقدام و توزیع توسط نیروهای انتظامی بوکان متوقف شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه عامل اصلی دستگیر و بهمراه پرونده متشکله به مراجع قضایی تحویل گردید .

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در ادامه  از دستگیری فردی با هویت (ح.ش) معروف به (آ.خ) خبر داد و گفت: این متهم که دارای ۱۱ فقره سابقه کیفری از جمله شرارت ،تخریب ،اخلال در نظم عمومی، ایجاد رعب و وحشت ، نزاع و درگیری دسته جمعی، راه بندان، ایجاد ضرب و جرح عمدی و تمرد به مامورین را در پرونده داشت که با هماهنگی مقام قضایی توسط تیم های عملیاتی پلیس دستگیر و با قرار مناسب روانه زندان گردید . ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۰/۲۳
خسته نباشید دستتا ن دردنکنه خدای متعال پشت وپناهتان

نظر خود را براي ما ارسال كنيد