تاريخ: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ دي ساعت ۱۱:۲ بازدید: 354      نظرات: 1      کد مطلب: 10488

تشدید بازرسی‌ها / رتبه اول مهاباد در تشکیل پرونده‎های تخلف


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان مهاباد از تشدید بازرسی‎ها و رتبه اول این شهر در تشکیل پرونده‎های تخلف خبر داد.

صادق قادری در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان مهاباد اظهار کرد: سال گذشته  13  هزار و 225 مورد بازرسی صورت گرفته و در نه ماهه سال 97 این آمار به 14 هزار و 708 مورد افزایش پیدا کرده  و در مجموع 12 درصد در حوزه بازرسیها افزایش داشته ایم.

وی افزود: پرونده‎های تشکیل شده در مهاباد چندین برابر شهرهای همجوار است و این امر نشان دهنده تشدید بازرسی‎ها است و این روند نیز همچنان ادامه خوهد داشت.

قادری تصریح کرد: درحال حاضر شهر مهاباد به 13 منطقه تقسیم شده و نظارت بر واحدهای صنفی با جدیدت بیشتری صورت می‎گیرد.

در ادامه عبدالرحمان کلیجی رئیس جهادکشاورزی مهاباد نیز به توزیع بیش از 25تن برنج و 2 مرغ منجمد، در ماه گذشته خبر داد و گفت: 8 تن گوشت قرمز نیز در روزهای آینده نیز توزیع خواهد شد.

بارزان دانشمند رئیس اداره کار،تعاون و رفاه اجتماعی مهاباد نیز از توزیع بسته‎های حمایتی در شهرستان خبر داد و گفت: سبد حمایتی درابتدا به افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی پرداخت شده و در این مرحله هم  مقرر شده بسته های حمایتی به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و مستمری بگیران این سازمان پرداخت شود  .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۰/۲۲
به ناموس ادم مرد تمام اقدامات اشاره شده هیچکدام صحتندارد منجمله اهل این شهرم هنوز نتوانسته ام یک کیلو گوشت مرغ بگیرم وندیدم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد