تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ دي ساعت ۱۲:۴۵ بازدید: 924      نظرات: 2      کد مطلب: 10480

مشاغل مزاحم مهاباد به شهرک صنعتی کاوه منتقل می شود


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: مشاغل مزاحم و آلاینده این شهرستان از جمله نمایشگاه های خودرو، مکانیکی ها، مصالح ساختمانی و فلزکاران به شهرک صنعتی کاوه منتقل می شود.
صادق قادری روز دوشنبه افزود: بر اساس ابلاغیه اتحادیه ها این اصناف تا پایان این هفته برای انتقال واحدهای خود به شهرک صنعتی کاوه فرصت دارند.
وی ادامه داد: درصورتی که وقت مقرر پایان یابد با اصنافی که اقدام به جابجایی واحدهای خود نکرده باشند، طبق قانون برخورد می شود.
وی با اشاره به اینکه کارهای زیربنایی از جمله فاضلاب، آب، برق، گاز و تلفن در این شهرک انجام شده است، اضافه کرد: شهرک صنعتی کاوه هم اکنون دارای 408 باب مغازه بوده که از این تعداد 151 واحد در اختیار اتاق اصناف است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد اظهار داشت: مشاغل مزاحم دارای پیامدهایی چون ناامنی، اختلال در رفت و آمد، بدمنظره ‌کردن چهره شهر، ایجاد آلودگی ‌های صوتی و بصری و اشغال مساحت زیادی از معابر و ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد شهروندان هستند.
 28 شغل در فهرست مشاغل آلاینده قرار دارد که مکانیکی، نجاری، صافکاری، درب و پنجره سازی، سنگبری، تراشکاری و نقاشی از جمله آنهاست.
منبع: ایرنا


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

فرهاد ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
کار بسیار عالی و درستی هستش.فقط از مسولان محترم تقاضا دارم این مورد را به صورت جدی پیگیری نمایند تا تمامی مشاغل فوق الذکر به شهرک صنفی کاوه انتقال یابند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۷/۱۰/۱۸
واقعا کار درستی است این شغل ها مزاحمت زیادی برای مردم دارند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد