تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ دي ساعت ۱۳:۹ بازدید: 548      نظرات: 0      کد مطلب: 10476

مرکز سالمندان بانوان سیمینه رسما آغاز به کار کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیر عامل  مرکز سالمندان بانوان میلاد سیمینه از آغاز به کار این مرکز به صورت رسمی خبر  داد.
 
 "احمد صالحی" در جمع خبرنگان گفت: مرکز سالمندان بانوان میلاد سیمینه با ظرفیت پذیرش 30 سالمند در محیطی آرام و امن به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
 
وی گفت:  این مرکز هم اکنون با پذیریش سه سالمند  در زمینی به مساحت سه هزار و 253 متر مربع و زیر بنای 471 متر مربع آماده پذیرش بانوان سالمند است.
 
صالحی در ادامه خاطر نشان کرد: در این مرکز علاوه بر نگهداری و مراقبت از سالمندان، خدمات پزشکی، پرستاری و توانبخشی جهت ارتقا سطح سلامت روانی و جسمانی سالمندان توسط کادر متخصص ارائه می شود. 
 
وی در ادامه ضمن تاکید بر نیاز جامعه به سرای سالمندان تصریح کرد: سالمندی یک قانون است و لذا همه کسانی که دوره  های کودکی، جوانی و میانسالی را بتوانند سپری کنند به دوره ی سالمندی می رسند که در این دوره  توان زندگی مستقل به تدریج کم شده و نیاز به مراقبت بیشتر ضرورت پیدا می کند. 
وی افزود:  از طرفی دیگر, سالمندانی در اطراف ما وجود دارند که هیچ خانواده ای ندارند, تنها هستند و نیاز به کمک دارند  و همچنین درخانواده های هسته ای به دلیل اینکه ممکن است هم مرد و هم زن در خارج از خانه مشغول  به کار باشند وجود مراکز سالمندان ضرورت پیدا می کند.
 
صالحی  در پایان از همه کسانی که در اداره و تامین نیازهای  اساسی سالمندان و معلولین ذهنی میلاد بوکان با این مرکز همراهی داشته اند تشکر کرد و از خیرین, مردم شریف و دلسوز شهر بوکان, سیمینه و روستاهای اطراف درخواست کرد که جهت ارائه خدمات بیشتر و جامع تر مرکز نوپای سالمندان سیمینه را نیز حمایت کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد